Narozeniny - Pink rosegold

Štítky

Cena

Od
Do
Svíčka narozeninová číslice 50 metalická rosegold Narozeninová svíčka na dort. Svíčka ve tvaru čísla 50. Barva: metalická rosegold. Balení: 1 ks.
Svíčka narozeninová číslice 18 metalická rosegold Narozeninová svíčka na dort. Svíčka ve tvaru čísla 18. Barva: metalická rosegold. Balení: 1 ks.
Sada na balonkovou girlandu Rose gold - 3m Balony byly vždy základní složkou dekorace pro každou příležitost, nicméně v nedávné době balonkové girlandy a balonkové instalace explodovaly jako balón. Dekoratéři začali rozvíjet propracované, sofistikované a luxusní dekorace, oblouky a art form foto-koutky. Nyní si můžete vytvořit stylové balonkové girlandy přímo na Vaší party s využitím našich kvalitních balonkových girlandových sad. Veškeré myšlení, navrhování a styling byly provedeny pro váš jediný úkol; naplnit balonky konfetami, nafouknout a sestavit. Naše sady byly pečlivě zpracovány a pečlivě testovány, aby bylo zajištěno, že máte naprosto vše, co potřebujete k vytvoření profesionální girlandy o minimálním rozměru 3 m. Každá sada obsahuje barevně laděné balonky o rozměrech od 13 cm do 30 cm. Balení obsahuje i konfety určené k naplnění průhledných balonků, pro docílení efektu plněného balonku. Za pouhých 45 minut budete mít ohromující balonkovou girlandu v jednom z našich designových barevných rozsahů připravených být hrdě vystaven jako úžasná dekorace. Sada obsahuje: 78 ks balonků PÁSKU NA GIRLANDU oboustranné samolepící terčíky obrázkový návod

Sada na balonkovou girlandu Rose gold - 3m

Balonky Praha

399 Kč bez DPH: 330 Kč

Detail

Papírové talířky ve tvaru srdce - metalické rose gold 21 cm Talířky ve tvaru srdce a v metalické rose gold barvě vhodné do kombinace s ostatními produkty této barvy. Rozměr: 21x19 cm. Balení: 6 ks.

Stáhněte si náš Katalog

V katalogu najdete náš sortiment

Více info

picture

Přepravní služby

picture

Dopravné

Již od 69 Kč

logo
logo
logo
logo

Doprava nad 3000 Kč

Zdarma (do 25 kg)

picture