Narozeninová oslava

Štítky

Cena

Od
Do
Foliový balonek hlava - Sloník - modrý 61 cm Foliový balonek ve tvaru hlavy a motivem sloníka. Možnost použít jako výzdobu nebo jako dárek. Velikost: 61 cm. Balení: 1 ks.
Foliový balonek čáp - baby girl 61 cm Foliový balonek ve tvaru čápa vhodný k narození holčičky. Možnost použít jako výzdobu nebo jako dárek. Velikost: 61 cm. Balení: 1 ks.

Foliový balonek čáp - baby girl 61 cm

Godan

89 Kč bez DPH: 74 Kč

Detail

Foliový balonek čáp - baby boy 61 cm Foliový balonek ve tvaru čápa vhodný k narození kluka. Možnost použít jako výzdobu nebo jako dárek. Velikost: 61 cm. Balení: 1 ks.

Foliový balonek čáp - baby boy 61 cm

Godan

89 Kč bez DPH: 74 Kč

Detail

Dekorační sada Pirates 3 ks Dekorační sada v motivu pirátů k doladění oslavy narozenin. Sada obsahuje vlaječkovou girlandu a 3 pompomy. Počet: 3 ks.

Dekorační sada Pirates 3 ks

Amscan

255 Kč bez DPH: 211 Kč

Detail

Dekorační sada Luxus Gold 8 ks Závěsné spirály foliové v motivu Luxus Gold s nápisem Happy Birthday k doladění oslavy narozenin. U některých je možné přidat číslice, které jsou součástí balení. V balení jsou jak papírové tak i foliové části. Počet: 8 ks.

Dekorační sada Luxus Gold 8 ks

Amscan

265 Kč bez DPH: 219 Kč

Detail

Závěsné dekorace Elegant True Blue 8 ks Závěsné dekorace lístků, přímo pro elegantní dekoraci na oslavy. Rozměr: 100 x 7 cm. Balení: 8 ks.

Závěsné dekorace Elegant True Blue 8 ks

Folat

99 Kč bez DPH: 82 Kč

Detail

Závěsné dekorace Elegant Lush Blush 8 ks Závěsné dekorace lístků, přímo pro elegantní dekoraci na oslavy. Rozměr: 100 x 7 cm. Balení: 8 ks.
Sada foliových balonků Plameňák - 5 ks Sada foliových balonků s velkým balonkem plameňáka a 4 menšími balonky, které nesmí chybět na oslavě. Pomohou vám doladit vaši výzdobu a skvěle budou ladit s další výzdobou. Balení: 5 ks.

Sada foliových balonků Plameňák - 5 ks

Godan

215 Kč bez DPH: 178 Kč

Detail

Sada balonků Květina a motýl - 5 ks Sada balonků na narozeninovou party. Pomohou vám doladit vaši výzdobu na oslavě a skvěle budou ladit s ostatní výzdobou. V balení jsou 4x balonky chromové o rozměru 30 cm a jeden velký balon. Balení: 5 ks.

Sada balonků Květina a motýl - 5 ks

Amscan

262 Kč bez DPH: 217 Kč

Detail

Sada foliových balonků Baby Girl - 5 ks Sada foliových balonků s nápisem Baby Girl a Its a girl, které nesmí chybět na oslavě, kde přivítáte nového člena rodiny. Pomohou vám doladit vaši výzdobu a skvěle budou ladit s další výzdobou. Balení: 5 ks.

Sada foliových balonků Baby Girl - 5 ks

Godan

215 Kč bez DPH: 178 Kč

Detail

Sada foliových balonků Baby Boy - 5 ks Sada foliových balonků s nápisem Baby Boy a Its a boy, které nesmí chybět na oslavě, kde přivítáte nového člena rodiny. Pomohou vám doladit vaši výzdobu a skvěle budou ladit s další výzdobou. Balení: 5 ks.

Sada foliových balonků Baby Boy - 5 ks

Godan

215 Kč bez DPH: 178 Kč

Detail

Sada foliových balonků duhový Jednorožec - 5 ks Sada foliových balonků s velkým balonkem hlavy jednorožce a 4 menšími balonky, které nesmí chybět na oslavě. Pomohou vám doladit vaši výzdobu a skvěle budou ladit s další výzdobou. Balení: 5 ks.
Party tašky Motýlci 8 ks Party tašky s motivem Motýlků. V taškách si mohou zúčastnění odnést dárky z oslavy narozenin nebo tematické party. Vhodné zkombinovat s dalšími produkty s motivem Motýlků. Balení: 8 ks.

Party tašky Motýlci 8 ks

Amscan

45 Kč bez DPH: 37 Kč

Detail

Party Pozvánky Motýlci 8 ks Party pozvánky s motivem Motýlků. Ideální pozvánka na oslavu narozenin nebo tématickou party. Vhodné zkombinovat s dalšími produkty s motivem Motýlků. Balení: 8 ks.

Party Pozvánky Motýlci 8 ks

Amscan

89 Kč bez DPH: 74 Kč

Detail

Party nápis Motýlci - Birthday Wishes 365 cm - 2 ks Party nápis s motivem Motýlků a s nápisem Birthday Wishes. Vhodné na oslavu narozenin nebo tématickou party. Vhodné zkombinovat s dalšími produkty s motivem Motýlků. Rozměr: 365 cm. Balení: 2 ks.
Papírové ubrousky perleťové Cheers 16 ks Papírové ubrousky v perleťových barvách a nápisem Cheers se skvěle hodí na narozeninové party a oslavy i jako dekorace. Rozměr: 33 x 33 cm. Balení: 16 ks.
Papírové ubrousky Fortnite original Papírové ubrousky Každý ubrousek měří 33 cm v průměru (po rozložení)Balení 16 ks

Papírové ubrousky Fortnite original

Unique

89 Kč bez DPH: 74 Kč

Detail

Papírové talířky ve tvaru srdce - metalické rose gold 21 cm Talířky ve tvaru srdce a v metalické rose gold barvě vhodné do kombinace s ostatními produkty této barvy. Rozměr: 21x19 cm. Balení: 6 ks.
Papírové talířky metalické rose gold 18 cm - 6 ks Papírové party talířky v metalické rose gold lesklé barvě, které jsou vhodné na jakoukoliv akci. Talíře po použití jednoduše vyhodíte, bez nutnosti mytí. Rozměry: 18 cm. Balení: 6 ks.
Papírové talíře Fortnite original 23cm Balení 8 ks. Velikost 23 cm

Papírové talíře Fortnite original 23cm

Unique

132 Kč bez DPH: 109 Kč

Detail

Papírové talíře perleťové Cheers 23 cm - 6 ks Papírové talíře v perleťových barvách a nápisem Cheers se skvěle hodí na narozeninové party a oslavy i jako dekorace. Rozměr: 23 cm. Balení: 6 ks.
Papírové talíře Fortnite original 17cm Balení 8 ks. Velikost 17 cm

Papírové talíře Fortnite original 17cm

Unique

105 Kč bez DPH: 87 Kč

Detail

Stáhněte si náš Katalog

V katalogu najdete náš sortiment

Více info

picture

Přepravní služby

picture

Dopravné

Již od 59 Kč

logo
logo
logo

Doprava nad 3000 Kč

Zdarma (do 30 kg)

picture