Balónky

Štítky

Cena

Od
Do
Foliový symbol Vykřičník  rose gold 100 cm - Amscan Foliový symbol je vysoký cca 100 cm. Fóliová písmena a symboly jsou vhodným doplňkem svatebních dekorací i narozeninových oslav. Vhodné pro nafukování vzduchem i heliem. Balení: 1 ks.
Foliový nápis HAPPY NEW YEAR ve zlaté barvě 422 x 42 cm Foliový nápis HAPPY NEW YEAR ve zlaté barvě. Lze jej plnit pouze vzduchem. Zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze jej opakovaně dofukovat přes brčko. Písmenka jsou jednotlivé balonky. Rozměry: 422 x 42 cm. Balení: 1 ks.
Foliový symbol Otazník rose gold 100 cm - Amscan Foliový symbol je vysoký cca 100 cm. Fóliová písmena a symboly jsou vhodným doplňkem svatebních dekorací i narozeninových oslav. Vhodné pro nafukování vzduchem i heliem. Balení: 1 ks.
Foliový symbol And rose gold 100 cm - Amscan Foliový symbol je vysoký cca 100 cm. Fóliová písmena a symboly jsou vhodným doplňkem svatebních dekorací i narozeninových oslav. Vhodné pro nafukování vzduchem i heliem. Balení: 1 ks.

Foliový symbol And rose gold 100 cm - Amscan

Amscan

105 Kč bez DPH: 87 Kč

Detail

Foliový balonek Vesmír černý - Happy Birthday 45 cm Foliový balonek s nápisem Happy Birthday na vesmírnou tématickou party a narozeninovou oslavu.  Velikost: 45 cm. Balení: 1 ks.
Foliový balonek Vítej doma CZ - 43cm Prémiový fóliový balonek s plnobarevným potiskem z obou stran.Balonek je vhodný k plnění héliem i vzduchem. Při nafukování héliem zůstane plně nafouknutý 3 až 7 dní, ale lze jej opakovaně dofukovat přes brčko. Rozměry: 43 cm.K nafouknutí budete potřebovat cca 18 litrů hélia.

Foliový balonek Vítej doma CZ - 43cm

Balonky Praha

79 Kč bez DPH: 65 Kč

Detail

Foliový balonek Tropical Tukan 68 x 38 cm Foliový balonek Tukan vhodný pro nafukování vzduchem i heliem. Héliem nafouknutý balónek vydrží létat až 7 dnů a dá se opakovaně dofukovat. Při nafukování balónku vzduchem použijte brčko nebo dutou slámku. Velikost: 68 x 38 cm. Balení: 1 ks.

Foliový balonek Tropical Tukan 68 x 38 cm

Amscan

75 Kč bez DPH: 62 Kč

Detail

Foliový balonek svatební zvonky 83 cm Foliový balonek Svatební zvonky vhodný jako dárek nebo výzdoba na oslavu. Lze nafouknout vzduchem i heliem. Nafouklý heliem vydrží létat 3-5 dní. Velikost: 83 cm.

Foliový balonek svatební zvonky 83 cm

Amscan

119 Kč bez DPH: 98 Kč

Detail

Foliový balonek Tropical Drink 40 x 93 cm Foliový balonek ve tvaru tropického drinku vhodný pro nafukování vzduchem i heliem. Héliem nafouknutý balónek vydrží létat až 7 dnů a dá se opakovaně dofukovat. Při nafukování balónku vzduchem použijte brčko nebo dutou slámku. Velikost: 40 x 93 cm. Balení: 1 ks.

Foliový balonek Tropical Drink 40 x 93 cm

Amscan

119 Kč bez DPH: 98 Kč

Detail

Foliový balonek Tropical Ibišek 63 x 68 cm Foliový balonek ve tvaru ibišku vhodný pro nafukování vzduchem i heliem. Héliem nafouknutý balónek vydrží létat až 7 dnů a dá se opakovaně dofukovat. Při nafukování balónku vzduchem použijte brčko nebo dutou slámku. Velikost: 63 x 68 cm. Balení: 1 ks.

Foliový balonek Tropical Ibišek 63 x 68 cm

Amscan

119 Kč bez DPH: 98 Kč

Detail

Foliový balonek svatební prsteny diamond 69 x 76 cm Foliový balonek Svatební prsteny vhodný jako dárek nebo výzdoba na oslavu. Lze nafouknout vzduchem i heliem. Nafouklý heliem vydrží létat 3-5 dní. Velikost: 69 x 76 cm.
Foliový balonek Sky Tlapková patrola 80 cm - Grabo - Nebalený Foliový balonek Tlapková patrola, kterým můžete obdarovat kluka i holku. Pomocí brčka je možné vysát helium a užít si tak spoustu srandy. Rozměry: 80 cm. Balení: 1 ks.
Foliový balonek Satin - list 40 x 53 cm Foliový balonek  ve tvaru listu s krásnými saténovými barvami bude skvělým dárkem i dekorací. Vhodný pro nafukování vzduchem i heliem. Rozměry: 40 x 53 cm. Balení: 1 ks.

Foliový balonek Satin - list 40 x 53 cm

Amscan

69 Kč bez DPH: 57 Kč

Detail

Foliový balonek sklenka sektu - zlatá Cheers 80 cm Foliový balonek sklenka sektu ve zlaté barvě a nápisem Cheers, je ideální dekorací na silvestrovskou party! Rozměr: 28 x 80 cm.
Foliový balonek Raketa - modrá 60 cm Foliový balonek ve tvaru Rakety na vesmírnou tématickou party nebo narozeninovou oslavu.  Velikost: 60 cm. Balení: 1 ks.

Foliový balonek Raketa - modrá 60 cm

Godan

75 Kč bez DPH: 62 Kč

Detail

Foliový balonek Satin Party vlnky Happy Birthday 43 cm Foliový balonek kulatý barevný  s nápisem Happy Birthday bude určitě skvělým dárkem i dekorací. Vhodný pro nafukování vzduchem i heliem. Rozměry: 43 cm. Balení: 1 ks.
Foliový balonek Prasátko Peppa - Party 43 cm Foliový kulatý balonek s motivem pohádky Prasátko Peppa. Vhodný na jakoukoliv oslavu narozeninnebo právě tématickou party. Může být jako dekorace místnosti nebo jako dárek. Balonek je vhodný pro plnění vzduchem i heliem. Rozměry: 43 cm. Balení: 1 ks.

Stáhněte si náš Katalog

V katalogu najdete náš sortiment

Více info

picture

Přepravní služby

picture

Dopravné

Již od 69 Kč

logo
logo
logo
logo

Doprava nad 3000 Kč

Zdarma (do 25 kg)

picture