Balonky

Štítky

Cena

Od
Do
Modelovací balonky Qualatex Clasic 100 ks Modelovací balonky Qualatex 100ks Nejkvalitnější balonky na světě. Modelovací - tvarovací balonky Qualatex, kvalitní profesionální balonky ze kterých tvarují ti nejlepší balonkáři na celém světě. Obsah balení 100 ks.

Modelovací balonky Qualatex Clasic 100 ks

Qualatex

310 Kč bez DPH: 256 Kč

Detail

Modelovací balonky profesionální - 100 ks - oranžové Modelovací balonky v oranžové barvě. Profesionální kvalita. Balení: 100 ks. Značka: Gemare. Rozměr: 5 cm x 140 cm.

Modelovací balonky profesionální - 100 ks - oranžové

Gemar Balloons

199 Kč bez DPH: 164 Kč

Detail

Modelovací balonky profesionální - 100ks - tělové Modelovací balonky tělové oranžové barvě. Profesionální kvalita. Balení: 100 ks. Značka: Gemare. Rozměr: 5 cm x 140 cm.

Modelovací balonky profesionální - 100ks - tělové

Gemar Balloons

199 Kč bez DPH: 164 Kč

Detail

Modelovací balonky profesionální - 100 ks - mix barev Modelovací balonky v mixu barev. Profesionální kvalita. Balení: 100 ks. Značka: Gemare. Rozměr: 5 cm x 140 cm.

Modelovací balonky profesionální - 100 ks - mix barev

Gemar Balloons

199 Kč bez DPH: 164 Kč

Detail

Modelovací balonky profesionální - 100 ks - Světle zelené Modelovací balonky ve světle zelené barvě. Profesionální kvalita. Balení: 100 ks. Značka: Gemare. Rozměr: 5 cm x 140 cm.
Modelovací balonky profesionální - 100 ks - bílé Modelovací balonky v bílé barvě. Profesionální kvalita. Balení: 100 ks. Značka: Gemare. Rozměr: 5 cm x 140 cm.

Modelovací balonky profesionální - 100 ks - bílé

Gemar Balloons

199 Kč bez DPH: 164 Kč

Detail

LED světelný řetěz 10 m LED světélka 10 m

LED světelný řetěz 10 m

Party Deco

599 Kč bez DPH: 495 Kč

Detail

Latexový balonek Šťastný Nový rok metalický černý Latexový balonek Šťastný Nový rok metalický černý, ideální dekorace na silvestr. Velikost: 30 cm.
Latexový balonek s puntíky tmavě růžový 30 cm Růžový pastelový balonek s puntíky ve velikosti 30 cm. Skvělá dekorace pro první narozeniny, pink party party nebo party s puntíky. Balonky lze nafouknout vzduchem i heliem. Nafouklý heliem vydrží cca 13 hod. Rozměr: 30 cm. Balení: 1 ks.
Latexový balonek Sněhulák 56cm Balonek latexový figurka ve tvaru sněhuláka. Balonek je vhodný pro nafukovaní vzduchem i heliem. Při nafukování balónku vzduchem použijte brčko nebo dutou slámku. Velikost: 56 cm. Balení: 1 ks.

Latexový balonek Sněhulák 56cm

Gemar Balloons

6 Kč bez DPH: 5 Kč

Detail

Latexový balonek Šťastný Nový rok metalický zlatý Latexový balonek Šťastný Nový rok metalický zlatý, ideální dekorace na silvestr. Velikost: 30 cm
Latexový balonek s potiskem Motýli 1 Pastelový balonek s potiskem motýli - oboustranný tisk. Vhodný pro nafukování vzduchem i heliem. Dodáváno v mixu barev. Velikost 30 cm. Balení 1 ks.

Latexový balonek s potiskem Motýli 1

Gemar Balloons

6 Kč bez DPH: 5 Kč

Detail

Latexový balonek s potiskem Piráti Latexový balonek s celoplošným potiskem na motivy pirátů. Vhodný na tématickou party pirátů. Dodáváme v barevném mixu. Velikost 30 cm. Balení: 1 ks.

Latexový balonek s potiskem Piráti

Gemar Balloons

6 Kč bez DPH: 5 Kč

Detail

Latexový balonek s potiskem ohňostroj metalický Balonek latexový s potiskem ohňostroj metalický. Dodáváme v barvách - zlatá, stříbrná a černá. Balonek je možné nafouknout vzduchem i heliem. Velikost 30 cm. Balení: 1 ks.

Latexový balonek s potiskem ohňostroj metalický

Gemar Balloons

6 Kč bez DPH: 5 Kč

Detail

Latexový balonek s potiskem čísla 80 - 30 cm Nafukovací balónek perleťový s celoplošným potiskem čísel.Velikost 30 cm, objem 15 litrů, balení 1 ks.
Latexový balonek s potiskem Happy Birthday 1 Kulaté nafukovací balonky o průměru 30 cm v pastelových s celoplošným potiskem Happy Birthday. Mix 6 barev. Balonek lze nafouknout vzduchem i heliem. Velikost: 30 cm. Balení: 1 ks.

Latexový balonek s potiskem Happy Birthday 1

Gemar Balloons

6 Kč bez DPH: 5 Kč

Detail

Latexový balonek s potiskem it is a Boy Latexový balónek s potiskem it´s Boy! Balonek vhodný pro nafukování héliem. Ideální na oslavu narození dítěte.  Balonek lze nafouknout vzduchem i heliem. Velikost: 30 cm. Balení: 1 ks.

Latexový balonek s potiskem it is a Boy

Party Deco

9 Kč bez DPH: 7 Kč

Detail

Latexový balonek s potiskem čísla 70 - 30 cm Nafukovací balónek perleťový s celoplošným potiskem čísel.Velikost 30 cm, objem 15 litrů, balení 1 ks.
Latexový balonek s potiskem Dinosauři Latexový balonek Dinosauři vhodná k naplnění vzduchem i heliem. Ideální na dětské oslavy narozenin nebo party.  Balonek je vhodný pro nafukovaní vzduchem i heliem. Velikost: 30 cm. Balení: 1 ks.

Latexový balonek s potiskem Dinosauři

Gemar Balloons

6 Kč bez DPH: 5 Kč

Detail

Latexový balonek s potiskem Happy Birthday kostičky Latexové balonky Happy Birthday, skělé na dekoraci na narozeninovou party. Vhodné pro nafukování vzduchem i heliem. Při nafukování balonku vzduchem použijte brčko nebo dutou slámku. Dodáváme v mixu pastelových barev. Velikost: 30 cm. Balení: 1 ks.
Latexový balonek s potiskem it is a Girl Latexový balónek s potiskem it´s Girl! Balonek vhodný pro nafukování héliem. Ideální na oslavu narození dítěte.  Balonek lze nafouknout vzduchem i heliem. Velikost: 30 cm. Balení: 1 ks.

Latexový balonek s potiskem it is a Girl

Party Deco

9 Kč bez DPH: 7 Kč

Detail

Latexový balonek s potiskem čísla 30 - 30 cm Nafukovací balonek s potiskem čísla 30, celoplošný potisk, mix barev, velikost 12” - 30 cm
Latexový balonek s potiskem čísla 60 - 30 cm Nafukovací balónek perleťový s celoplošným potiskem čísel.Velikost 30 cm, objem 15 litrů, balení 1 ks.

Stáhněte si náš Katalog

V katalogu najdete náš sortiment

Více info

picture

Přepravní služby

picture

Dopravné

Již od 69 Kč

logo
logo
logo
logo

Doprava nad 3000 Kč

Zdarma (do 25 kg)

picture