Tematické party a oslavy

Štítky

Cena

Od
Do
Sobík v Červeném svetru - 20 cm Roztomilý sobík ve svetru určitě udělá tu pravou sváteční atmosféru. Velikost cca 7 x 7 x 20 cm 1 ks

Sobík v Červeném svetru - 20 cm

Balonky Praha

95 Kč bez DPH: 79 Kč

Detail

Set stuhy a hvězdiček na dárky - 3 ks - sametový červený Set stuhy a hvězdiček na dárky - 3 ks - červený. Sada obsahuje 2 ks nalepovacích hvězdiček a 10m stuhy v červené sametové barvě. Rozměr mašliček (rozetky): 7 cm. Balení: 3 ks.
Sada foliových balonků Plameňák - 5 ks Sada foliových balonků s velkým balonkem plameňáka a 4 menšími balonky, které nesmí chybět na oslavě. Pomohou vám doladit vaši výzdobu a skvěle budou ladit s další výzdobou. Balení: 5 ks.

Sada foliových balonků Plameňák - 5 ks

Godan

215 Kč bez DPH: 178 Kč

Detail

Sada na balonkovou girlandu Rose gold - 3m Balony byly vždy základní složkou dekorace pro každou příležitost, nicméně v nedávné době balonkové girlandy a balonkové instalace explodovaly jako balón. Dekoratéři začali rozvíjet propracované, sofistikované a luxusní dekorace, oblouky a art form foto-koutky. Nyní si můžete vytvořit stylové balonkové girlandy přímo na Vaší party s využitím našich kvalitních balonkových girlandových sad. Veškeré myšlení, navrhování a styling byly provedeny pro váš jediný úkol; naplnit balonky konfetami, nafouknout a sestavit. Naše sady byly pečlivě zpracovány a pečlivě testovány, aby bylo zajištěno, že máte naprosto vše, co potřebujete k vytvoření profesionální girlandy o minimálním rozměru 3 m. Každá sada obsahuje barevně laděné balonky o rozměrech od 13 cm do 30 cm. Balení obsahuje i konfety určené k naplnění průhledných balonků, pro docílení efektu plněného balonku. Za pouhých 45 minut budete mít ohromující balonkovou girlandu v jednom z našich designových barevných rozsahů připravených být hrdě vystaven jako úžasná dekorace. Sada obsahuje: 78 ks balonků PÁSKU NA GIRLANDU oboustranné samolepící terčíky obrázkový návod

Sada na balonkovou girlandu Rose gold - 3m

Balonky Praha

489 Kč bez DPH: 404 Kč

Detail

Sada foliových balonků duhový Jednorožec - 5 ks Sada foliových balonků s velkým balonkem hlavy jednorožce a 4 menšími balonky, které nesmí chybět na oslavě. Pomohou vám doladit vaši výzdobu a skvěle budou ladit s další výzdobou. Balení: 5 ks.
Sada foliových balonků Baby Girl - 5 ks Sada foliových balonků s nápisem Baby Girl a Its a girl, které nesmí chybět na oslavě, kde přivítáte nového člena rodiny. Pomohou vám doladit vaši výzdobu a skvěle budou ladit s další výzdobou. Balení: 5 ks.

Sada foliových balonků Baby Girl - 5 ks

Godan

215 Kč bez DPH: 178 Kč

Detail

Sada foliových balonků Baby Boy - 5 ks Sada foliových balonků s nápisem Baby Boy a Its a boy, které nesmí chybět na oslavě, kde přivítáte nového člena rodiny. Pomohou vám doladit vaši výzdobu a skvěle budou ladit s další výzdobou. Balení: 5 ks.

Sada foliových balonků Baby Boy - 5 ks

Godan

215 Kč bez DPH: 178 Kč

Detail

Rekvizity do fotokoutku Vánoční 21 ks Sada do fotokoutku, která obsahuje 13 ks rekvizit. S touto sadou si užijete humorné focení jak vy, tak Vaši hosté. Vhodné na vánoční party a oslavy. Rozměr: 91.4 x 91.4 cm / 26.2 x 34.9 cm. Balení: 21 ks.  

Rekvizity do fotokoutku Vánoční 21 ks

Amscan

285 Kč bez DPH: 236 Kč

Detail

Plastový ubrus Luxus Pink 120 x 180 cm Papírové ubrousky v motivu Luxus Pink s nápisem Happy Birthday k doladění oslavy narozenin. Ochrání váš stůl před poškozením a skrvnami. Poté stačí ubrus otřít a lze ho opět použít. Rozměr: 120 x 180 cm. Počet: 1 ks.

Plastový ubrus Luxus Pink 120 x 180 cm

Amscan

119 Kč bez DPH: 98 Kč

Detail

Plastový ubrus Luxus Gold 120 x 180 cm Papírové ubrousky v motivu Luxus Gold s nápisem Happy Birthday k doladění oslavy narozenin. Ochrání váš stůl před poškozením a skrvnami. Poté stačí ubrus otřít a lze ho opět použít. Rozměr: 120 x 180 cm. Počet: 1 ks.

Plastový ubrus Luxus Gold 120 x 180 cm

Amscan

119 Kč bez DPH: 98 Kč

Detail

Plastová vlaječka Oktoberfest 12 x 23 cm Plastová vlaječka na party, vhodná na Oktoberfest a jiné akce. Rozměry: 12 x 23 cm. Balení: 1 ks.

Plastová vlaječka Oktoberfest 12 x 23 cm

Amscan

19 Kč bez DPH: 16 Kč

Detail

Party závěs stříbrný - hvězdy 100 x 200 cm Stříbrný hvězdičkový alu závěs do dveří se hodí k vyzdobení narozeninové nebo silvestrovské party doma či v baru. Rozměr: 100 x 200 cm. Balení: 1 ks.
Party tašky Motýlci 8 ks Party tašky s motivem Motýlků. V taškách si mohou zúčastnění odnést dárky z oslavy narozenin nebo tematické party. Vhodné zkombinovat s dalšími produkty s motivem Motýlků. Balení: 8 ks.

Party tašky Motýlci 8 ks

Amscan

45 Kč bez DPH: 37 Kč

Detail

Party Pozvánky Motýlci 8 ks Party pozvánky s motivem Motýlků. Ideální pozvánka na oslavu narozenin nebo tématickou party. Vhodné zkombinovat s dalšími produkty s motivem Motýlků. Balení: 8 ks.

Party Pozvánky Motýlci 8 ks

Amscan

99 Kč bez DPH: 82 Kč

Detail

Party pozvánky Prasátko Peppa New - 8 ks Papírové party pozvánky s motivem Prasátko Peppa vhodný na tématickou party do kombinace spolu s ubrousky, kelímky a dalším zbožím. Balení: 8 ks.

Party pozvánky Prasátko Peppa New - 8 ks

Amscan

95 Kč bez DPH: 79 Kč

Detail

Party pozvánky Pirates 8 ks Party pozvánky s motivem pirátů, díky kterým pozvete stylově své kamarády na oslavu narozenin nebo na pořádnou pirátskou party. Balení: 8 ks.

Party pozvánky Pirates 8 ks

Amscan

89 Kč bez DPH: 74 Kč

Detail

Party talíře Happy Birthday Luxus party 23 cm Party talíře s narozeninovým motivem pro pořádnou oslavu doladěnou do posledního detailu.Velikost 23 cmBalení 6 ks
Party papírový nápis Happy Halloween - pavučiny 180 x 15 cm Papírový nápis Happy Halloween vhodný pro výzdobu místnosti na halloweenský večer. Skvěle vám v kombinace s dalšími dekoračními prvky pomůže vytvořit tu správnou atmosféru. Rozměr: 180 x 15 cm. Balení: 1 ks.
Party nápis Pirates Happy Birthday 180 cm Party nápis s motivem Pirátů a textem Happy Birthday. Skvělá a praktická dekorace narozeninové party nebo pirátské party. Společně s dalšími produkty vytvoří parádní atmosféru. Rozměr: 180 x 15 cm. Balení: 1 ks.

Party nápis Pirates Happy Birthday 180 cm

Amscan

99 Kč bez DPH: 82 Kč

Detail

Party pozvánky Happy Dino 8 ks Party pozvánky s motivem dinosaurů, díky kterým pozvete stylově své kamarády na oslavu narozenin nebo na pořádnou dinosauří party. Rozměr: 8,5 x 12,7 cm. Balení: 8 ks.

Party pozvánky Happy Dino 8 ks

Amscan

89 Kč bez DPH: 74 Kč

Detail

Party nápis Motýlci - Birthday Wishes 365 cm - 2 ks Party nápis s motivem Motýlků a s nápisem Birthday Wishes. Vhodné na oslavu narozenin nebo tématickou party. Vhodné zkombinovat s dalšími produkty s motivem Motýlků. Rozměr: 365 cm. Balení: 2 ks.
Party frkačky Pirates 8 ks Party frkačky s motivem pirátů, díky kterým na oslavě narozenin nebo na pořádné tématické party nebude nikdy ticho. Rozměr: 30 cm. Balení: 8 ks.

Party frkačky Pirates 8 ks

Amscan

75 Kč bez DPH: 62 Kč

Detail

Party konfety Pirates 14 g Party konfety které se perfektně hodí pro tématickou party s piráty.Party konfety jsou foliové a papírové. Lze je ale také použít na další tématické party, či dekorace interiéru. Balení: 14 ks.

Party konfety Pirates 14 g

Amscan

65 Kč bez DPH: 54 Kč

Detail

Stáhněte si náš Katalog

V katalogu najdete náš sortiment

Více info

picture

Přepravní služby

picture

Dopravné

Již od 69 Kč

logo
logo
logo
logo

Doprava nad 3000 Kč

Zdarma (do 25 kg)

picture