Balonky

Štítky

Cena

Od
Do
Foliový balonek sklenka sektu - zlatá Cheers 80 cm Foliový balonek sklenka sektu ve zlaté barvě a nápisem Cheers, je ideální dekorací na silvestrovskou party! Rozměr: 28 x 80 cm.
Foliový balonek Nevěsta CZ - 43cm Prémiový fóliový balonek s plnobarevným potiskem z obou stran.Balonek je vhodný k plnění héliem i vzduchem. Při nafukování héliem zůstane plně nafouknutý 3 až 7 dní, ale lze jej opakovaně dofukovat přes brčko. Rozměry: 43 cm.K nafouknutí budete potřebovat cca 18 litrů hélia.

Foliový balonek Nevěsta CZ - 43cm

Balonky Praha

79 Kč bez DPH: 65 Kč

Detail

Foliový balonek My little Pony - Rainbow Dash 71 x 68 cm Foliový balonek ve tvaru My little pony - Rainbow Dash. Vhodný pro plnění vzduchem i heliem. Velikost: 71 x 68 cm. Balení: 1 ks.
Foliový balonek kulatý - Game On 45 cm Foliový balonek kulatý v motivu Minecraft a Game on, který můžete použít například jako dekoraci při oslavě nebo jako dárek pro oslavenkyni. Taky ho lze využít jako dekoraci při tématické party. Velikost: 45 cm. Balení: 1 ks.

Foliový balonek kulatý - Game On 45 cm

Godan

55 Kč bez DPH: 45 Kč

Detail

Foliový balonek kulatý černý Happy Birthday To You 45 cm Foliový balonek kulatý v černé barvě, s balonky a nápisem "Happy Birthday", který můžete použít například jako dekoraci při oslavě nebo jako dárek pro oslavenkyni. Velikost: 45 cm. Balení: 1 ks.
Foliový balonek kulatý černý Happy Birthday - hvězdy 45 cm Foliový balonek kulatý v černé barvě a se zlatým nápisem "Happy Birthday", který můžete použít například jako dekoraci při oslavě nebo jako dárek pro oslavenkyni. Velikost: 45 cm. Balení: 1 ks.
Foliový balonek lahev sektu černá - salut 91 cm Foliový balonek ve tvaru lahve sektu 91 je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze opakovaně dofukovat přes brčko. Ideální jako dekorace na silvestrovské oslavy nebo narozeninové party. Rozměry: 91 x 35 cm.
Foliový balonek jumbo koule rosegold 53 cm Fóliový balonek ve tvaru koule v rosegold barvě - Orbz XL Velikost: 53 cm. Sférické Jednoduché nafouknutí Vybaveno samozavíracím ventilem Baleno jednotlivě Balonek se dá nafukovat héliem (výdrž cca 7 dní)

Foliový balonek jumbo koule rosegold 53 cm

Amscan

215 Kč bez DPH: 178 Kč

Detail

Foliový balonek Jelen 80 x 105 cm Foliový balonek ve tvaru jelena. Možnost použít jako výzdobu nebo jako dárek. Velikost: 80 x 105 cm. Balení: 1 ks.

Foliový balonek Jelen 80 x 105 cm

Party Deco

145 Kč bez DPH: 120 Kč

Detail

Foliový balonek hlava jednorožce - začarovaný 83 cm Foliový balonek ve tvaru hlavy jednorožce je jeden z nejoblíbenějších balonku pro dívky a holky. Je možné jej darovat ke svátku, narozeninám nebo ho použít jako dekoraci na oslavu apod. Velikost: 83 cm. Balení: 1 ks.
Foliový balonek hlava - Jelen 73 x 64 cm Foliový balonek ve tvaru hlavy a motivem jelena. Možnost použít jako výzdobu nebo jako dárek. Velikost: 73 x 64 cm. Balení: 1 ks.

Foliový balonek hlava - Jelen 73 x 64 cm

Party Deco

115 Kč bez DPH: 95 Kč

Detail

Stáhněte si náš Katalog

V katalogu najdete náš sortiment

Více info

picture

Přepravní služby

picture

Dopravné

Již od 59 Kč

logo
logo
logo

Doprava nad 3000 Kč

Zdarma (do 30 kg)

picture