Čaje - Grešík

Štítky

Cena

Od
Do
Grešík Japan Genmaicha 70 g Japonský zelený čaj s praženou rýží. Nálev má příjemnou chlebovou vůni a chuť. Složení: pravý zelený čaj, pražená rýže 10 %Příprava: Jedna čajová lžička čaje se přelije 200 ml vroucí případně mírně vychladlé vody, nechá se 3 minuty odstát a pak se scedí.

Grešík Japan Genmaicha 70 g

Valdemar Grešík - Natura s.r.o.

97 Kč bez DPH: 84 Kč

Detail

Grešík Lung Ching 50 g Čínský ručně sbíraný a zpracovávaný čaj lahodné květnaté chuti. Složení: pravý zelený čaj Lung ChingPříprava: Jedna čajová lžička čaje se přelije 200 ml horké (ne vroucí) vody, nechá se 3 minuty odstát a pak se scedí.

Grešík Lung Ching 50 g

Valdemar Grešík - Natura s.r.o.

97 Kč bez DPH: 84 Kč

Detail

Grešík Lung Ching 0,5 kg Čínský ručně sbíraný a zpracovávaný čaj lahodné květnaté chuti. Složení: pravý zelený čaj Lung ChingPříprava: Jedna čajová lžička čaje se přelije 200 ml horké (ne vroucí) vody, nechá se 3 minuty odstát a pak se scedí.

Grešík Lung Ching 0,5 kg

Valdemar Grešík - Natura s.r.o.

836 Kč bez DPH: 727 Kč

Detail

Grešík Japan Sencha 0,5 kg Tradiční japonský čaj lehce nasládlé, jemně svíravé, ale svěží chuti. Složení: pravý zelený čaj Japan SenchaPříprava: Jedna čajová lžička čaje se přelije 200 ml horké (ne vroucí) vody, nechá se 3 minuty odstát a pak se scedí.

Grešík Japan Sencha 0,5 kg

Valdemar Grešík - Natura s.r.o.

745 Kč bez DPH: 648 Kč

Detail

Grešík Japan Sencha 70 g Tradiční japonský čaj lehce nasládlé, jemně svíravé, ale svěží chuti. Složení: pravý zelený čaj Japan SenchaPříprava: Jedna čajová lžička čaje se přelije 200 ml horké (ne vroucí) vody, nechá se 3 minuty odstát a pak se scedí.

Grešík Japan Sencha 70 g

Valdemar Grešík - Natura s.r.o.

118 Kč bez DPH: 103 Kč

Detail

Grešík Japan Genmaicha 0,5 kg Japonský zelený čaj s praženou rýží. Nálev má příjemnou chlebovou vůni a chuť. Složení: pravý zelený čaj, pražená rýže 10 %Příprava: Jedna čajová lžička čaje se přelije 200 ml vroucí případně mírně vychladlé vody, nechá se 3 minuty odstát a pak se scedí.

Grešík Japan Genmaicha 0,5 kg

Valdemar Grešík - Natura s.r.o.

641 Kč bez DPH: 557 Kč

Detail

Grešík Zázvor & Citrón 70 g Lahodná kombinace pikantního zázvoru a svěžího citrónu s kvalitním zeleným čajem. Složení: pravý zelený čaj, zázvor kořen 10 %, pomeranč kůra, aroma, slunečnice květ, citrón oplodí 1 %Příprava: Jedna čajová lžička čaje se přelije 200 ml horké (ne vroucí) vody, nechá se 3 minuty odstát a pak se scedí.

Grešík Zázvor & Citrón 70 g

Valdemar Grešík - Natura s.r.o.

78 Kč bez DPH: 68 Kč

Detail

Stáhněte si náš Katalog

V katalogu najdete náš sortiment

Více info

picture

Přepravní služby

picture

Dopravné

Již od 59 Kč

logo
logo
logo

Doprava nad 3000 Kč

Zdarma (do 30 kg)

picture