Závěsné dekorace tématické

Štítky

Cena

Od
Do
Cedule Do not entry 43 x 25 cm Cedule s nápisem Do not entry, pro dekoraci vaší Halloweenské party. Rozměr: 43 x 25 cm. Balení: 1 ks.

Cedule Do not entry 43 x 25 cm

Amscan

65 Kč bez DPH: 54 Kč

Detail

Závěsná dekorace Dopravní 4 ks Závěsná dekorace v motivu Dopravní party k doladění dekorace a výzdoby na narozeninovou oslavu nebo tématickou party. Společně s dalšími produkty tvoří perfektní dekoraci. Rozměr: 130 cm. Balení: 4 ks.

Závěsná dekorace Dopravní 4 ks

Amscan

69 Kč bez DPH: 57 Kč

Detail

Prostorová zavěsná dekorace Tlapková patrola 3 ks Prostorová 3D závěsná dekorace Tlapková patrola, skvělý doplňek, na tématickou party Tlapková patrola. který doladý a dodá atmosferu místnosti. Balení: 3 ks.
Závěsné spirály Vesmír 12 ks Závěsné spirály, které vám pomohou vyzdobit vaši vesmírnou tématickou party nebo klasickou narozeninovou oslavu pro milovníka Vesmíru. Balení: 12 ks.

Závěsné spirály Vesmír 12 ks

Amscan

125 Kč bez DPH: 103 Kč

Detail

Závěsné spirály Nerf 6 ks Závěsné spirály vhodné na Nerf tématickou  party. Vytvořte krásnou dekoraci napřiklad společně s balonky. Balení: 6 ks.

Závěsné spirály Nerf 6 ks

Amscan

79 Kč bez DPH: 65 Kč

Detail

Závěsné spirály Happy New Year 5 ks Závěsné spirály z lesklé fólie pro dekoraci Vaší silvestrovské party, narozenin nebo oslavy silvestra. Balení obsahuje 5 ks, délka je 50 a 60 cm včetně nápisu.  

Závěsné spirály Happy New Year 5 ks

Party Deco

55 Kč bez DPH: 45 Kč

Detail

Stáhněte si náš Katalog

V katalogu najdete náš sortiment

Více info

picture

Přepravní služby

picture

Dopravné

Již od 69 Kč

logo
logo
logo
logo

Doprava nad 3000 Kč

Zdarma (do 25 kg)

picture