Vystřelovací konfety

Štítky

Cena

Od
Do
Vystřelovací konfety Růžové - Kluk nebo holka - 60 cm Konfetové dělo vystřelující růžové papírové konfety do výšky až 7 metrů. Velikost 60 cm. Perfektní jako překvapení, docílíte dokonalého dojmu a prozradíte zdali se jedná o kluka nebo holku. Video s návodem k použití efektem naleznete pod tímto odkazem.
Vystřelovací konfety metalická srdíčka zlatá - 60 cm Vystřelovací konfety ve tvaru srdíček vhodné na valentýn a jiné akce jako překvapení. Barva: metalická zlatá. Velikost: 60 cm. Balení: 1 ks. Video s návodem k použití efektem naleznete pod tímto odkazem.
Vystřelovací konfety metalická srdíčka rose gold - 60 cm Vystřelovací konfety ve tvaru srdíček vhodné na valentýn a jiné akce jako překvapení. Barva: metalická zlatá. Velikost: 60 cm. Balení: 1 ks. Video s návodem k použití efektem naleznete pod tímto odkazem.
Vystřelovací konfety Modré - Kluk nebo holka - 60 cm Konfetové dělo vystřelující modré papírové konfety do výšky až 7 metrů. Velikost 60 cm. Perfektní jako překvapení, docílíte dokonalého dojmu a prozradíte zdali se jedná o kluka nebo holku. Video s návodem k použití efektem naleznete pod tímto odkazem.
Vystřelovací konfety - krémové lísky růží 40 cm Vystřelovací konfety obsahující krémové lístky růží. Velikost: 40 cm. Balení: 1 ks. Video s návodem k použití efektem naleznete pod tímto o
Vystřelovací konfety - bílí motýli - 60 cm Vystřelovací konfety ve tvaru motýlů. Vystřelují do výšky až 7 metrů. Barva: bílá Velikost: 60 cm. Balení: 1 ks.  Video s návodem k použití efektem naleznete pod tímto odkazem.

Vystřelovací konfety - bílí motýli - 60 cm

Party Deco

105 Kč bez DPH: 87 Kč

Detail

Stáhněte si náš Katalog

V katalogu najdete náš sortiment

Více info

picture

Přepravní služby

picture

Dopravné

Již od 69 Kč

logo
logo
logo
logo

Doprava nad 3000 Kč

Zdarma (do 25 kg)

picture