Talíře s potiskem

Štítky

Cena

Od
Do
EKO Party papírové talíře Battle Royal 23 cm - 8 ks Party papírové talíře vhodné na narozeninovou oslavu nebo tématickou party Battle Royal. Skvělé do kombinace s dalšími produkty Battle Royal. Rozměr: 23 cm. Balení: 8 ks.
EKO Talířky se zlatým okrajem modré 6 ks Talířky modré se zlatým okrajem. Vhodné do kombinace s kelímky stejného vzoru. Velikost: 18 cm. Počet: 6 ks.

EKO Talířky se zlatým okrajem modré 6 ks

Party Deco

45 Kč bez DPH: 37 Kč

Detail

Papírové party talíře Batman 23 cm Party papírové talíře vhodný a praktický doplněk na tematickou party Batman. Doporučujeme zakoupit společně s dalším zbožím na tuto tematickou party. Rozměr: 23 cm. Balení: 8 ks.

Papírové party talíře Batman 23 cm

Amscan

99 Kč bez DPH: 82 Kč

Detail

EKO Party papírové talíře LOL Surprise - metalic 23 cm Party papírové talířky vhodné na narozeninovou oslavu nebo tématickou party LOL Surprise. Skvělé do kombinace s dalšími produkty LOL party. Rozměr: 23 cm. Balení: 8 ks.
EKO Papírové talíře Lol Surprise 23 cm - 8 ks Talíře jsou papírové a jsou perfektní volbou na tematickou party Lol Surprise. Doporučujeme zakoupit společně s ubrousky, kelímky a dalším zbožím. Rozměr: 23 cm. Balení: 8 ks.
EKO Papírové talíře Minnie Mouse 23 cm - 8 ks Talíře jsou papírové a jsou perfektní volbou na tematickou party Minnie Mouse. Doporučujeme zakoupit společně s ubrousky, kelímky a dalším zbožím. Rozměr: 23 cm. Balení: 8 ks.

EKO Papírové talíře Minnie Mouse 23 cm - 8 ks

Procos s.a.

89 Kč bez DPH: 74 Kč

Detail

EKO Papírové party talíře Harry Potter Fun 23 cm Party papírové talíře vhodný a praktický doplněk na tématickou party Harry Potter. Doporučujeme zakoupit společně s dalším zbožím na tuto tématickou party. Rozměr: 23 cm. Balení: 8 ks.
EKO Papírové talíře Frozen 2 - Wind spirit 23 cm - 8 ks Talíře jsou papírové a jsou perfektní volbou na tematickou party Frozen. Doporučujeme zakoupit společně s ubrousky, kelímky a dalším zbožím. Rozměr: 23 cm. Balení: 8 ks.
Party talířky Happy Birthday Luxus party 18 cm Party talíře s narozeninovým motivem pro pořádnou oslavu doladěnou do posledního detailu.Velikost 18 cmBalení 6 ks
Papírové talířky kočičí 18 cm - 6 ks Papírové talíře s motivem Kočiček vhodný na tematickou party do kombinace spolu s ubrousky, kelímky a dalším zbožím. Velikost: 18 cm. Balení: 6 ks.
EKO Papírové talířky Jednorožec Floral 18 cm - 6 ks Papírové talíře s motivem Jednorožců, vhodný na tematickou party do kombinace spolu s ubrousky, kelímky a dalším zbožím. Velikost: 18 cm. Balení: 6 ks.
EKO Papírové talíře Kouzelná beruška a černý kocour 23 cm - 8 ks Party papírové talíře Kouzelná beruška a černý kocour, jsou nutností při tématické dětské party ve stylu Kouzelná beruška a černý kocour. Velikost: 23 cm. Balení: 8 ks.
Party papírové talířky s netopýry 20 cm Party papírové talíře, které nejsou kulaté a jsou s motivem netopyrů. Talíře budou nepotradatelným pomocníkem každé party nebo oslavy narozenin. Velikost: 20 cm. Balení: 6 ks.

Party papírové talířky s netopýry 20 cm

Party Deco

45 Kč bez DPH: 37 Kč

Detail

Stáhněte si náš Katalog

V katalogu najdete náš sortiment

Více info

picture

Přepravní služby

picture

Dopravné

Již od 69 Kč

logo
logo
logo
logo

Doprava nad 3000 Kč

Zdarma (do 25 kg)

picture