Svatební nafukovací balonky

Štítky

Cena

Od
Do
Foliový balonek zlatá hvězda s ornamenty 52 cm Foliový balonek zlatá hvězda s ornamenty lze využít při mnoha příležitostech jako je například svatení, vánoční, silvestrovský večírek apod. Balonek je vhodný k naplnění jak vzduchem tak heliem. Velikost: 52 cm

Foliový balonek zlatá hvězda s ornamenty 52 cm

Grabo Balloons

79 Kč bez DPH: 65 Kč

Detail

Obří nafukovací balon - bílá Obří nafukovací balonky snadno upoutají pozornost, také je na nich dobře viditelný reklamní potisk. Vybrat si můžete z mnoha pastelových barev. Barva: bílá. Velikost: 80 cm. Balení: 1 ks.

Obří nafukovací balon - bílá

Gemar Balloons

42 Kč bez DPH: 35 Kč

Detail

Dekorační chromový balonek zelený 30 cm - 50 ks - PartyDeco Balení balonků, které je určeno zejména na dekorační prvky nebo celé dekorace. Objem: 19 l. Výdrž helia: 15 hod. Maximální průměr: 30 cm. Doporučený průměr pro nafukování: 27,5 cm (11“) Balení: 50 ks.
Foliový balonek kaktus 60 x 82 cm Foliový balonek ve tvaru kaktusu. Možné použít jako výzdobu nebo jako dárek pro oslavence nebo oslavenkyni. Balonek lze nafouknout vzduchem i heliem. Nafouklý heliem vydrží cca 3 až 5 dní plně nafouklý, poté se začne pomalu vyfukovat. Velikost: 60 x 82 cm. Balení: 1 ks.

Foliový balonek kaktus 60 x 82 cm

Party Deco

105 Kč bez DPH: 87 Kč

Detail

Foliový symbol And zlatý 35 cm Zlatý foliový znak ve tvaru &, je vhodný k doplnění jmen oslavenců nebo ženicha a nevěsty. Znak je vhodný k nafukování vzduchem. Velikost: 35 cm. Nafukování: vzduch.  

Foliový symbol And zlatý 35 cm

Party Deco

25 Kč bez DPH: 21 Kč

Detail

Foliový symbol Hashtag zlatý 35 cm Zlatý foliový znak ve tvaru hashtag, je vhodný k doplnění jmen oslavenců nebo ženicha a nevěsty.Znak je vhodný k nafukování vzduchem. Velikost: 35 cm. Nafukování: vzduch.  

Foliový symbol Hashtag zlatý 35 cm

Party Deco

25 Kč bez DPH: 21 Kč

Detail

Stáhněte si náš Katalog

V katalogu najdete náš sortiment

Více info

picture

Přepravní služby

picture

Dopravné

Již od 59 Kč

logo
logo
logo

Doprava nad 3000 Kč

Zdarma (do 30 kg)

picture