Party fotokoutek

Štítky

Cena

Od
Do
Jumbo rekvizity do fotokoutku Silvestrovské 12 ks Rekvizity do fotokoutku vhodné na Silvestr se kterými si užijete spoustu srandy. V balení naleznete např. klobouk s nápisem Happy New Year na špejli, sekt na špejli, kartičtu Best Year ever a další. Balení: 12 ks.
Halloweenská dekorace na stůl Goblet Skeleton Prostorová dekorace na stůl, která vám přináší prostředí v motivu Goblet Skeleton pro focení a lepší atmosféru na party. Balení: 1 ks.
Rekvizity do fotokoutku LOL Surprise 8 ks Rekvizity do fotokoutku přímo na tématickou party LOL Surprise. Pokud pořádáte tuto party doporučujeme zakoupit i další produkty v této kategorii jako talířky, kelímky apod. Balení: 8 ks.

Rekvizity do fotokoutku LOL Surprise 8 ks

Unique

155 Kč bez DPH: 128 Kč

Detail

Papírová dekorace na stůl Vesmír Prostorová dekorace na stůl, která vám přináší vesmírné prostředí pro focení a lepší atmosféru na party. Zboží je nutné složit. Balení: 8 ks.

Papírová dekorace na stůl Vesmír

Amscan

169 Kč bez DPH: 140 Kč

Detail

Brýle Harry Potter 4 ks Kulaté brýle, které jsou známé zejména díky dílům o Harry Potterovi. Jsou ideálním doplňkem kostýmu na tématické party nebo mohou sloužit jako jedny z rekvizit do fotokoutku. Balení: 4 ks.

Brýle Harry Potter 4 ks

Unique

149 Kč bez DPH: 123 Kč

Detail

Korunka pro princezny s červenými kameny - zlatá Korunka pro princezny vhodná pro princeznovské oslavy i narozeninové party. Barva: zlatá s červenými kameny
Knír na špejli - 6ks Knír na špejli Vhodné na každou party.Do fotokoutku naprosto nepostradatelná položka. Velikost 24 cm včetně tyčky. Balení 6 ks.

Knír na špejli - 6ks

Party Deco

69 Kč bez DPH: 57 Kč

Detail

Foto kartičky Hen Night - Rozlučková party Karty na dřívku v AJ, Hen nighti, sada se skládá z karet: Ještě panna, tak nějak ..., Ona nemá žádné kalhotky, mnoho vína, rozměry 11,3x9,3 / 9,3x9,3 / 11,3x11,3 centimetrů Balení: 1 balení se skládá ze 3 částí.

Foto kartičky Hen Night - Rozlučková party

Party Deco

45 Kč bez DPH: 37 Kč

Detail

Rekvizity do fotokoutku Halloween - 13 ks Pořiďte si ty nejlepší set s těmito super roztomilými foto Budkovými dekoracemi. Každý se chce hned fotit! Tímto způsobem si vytvoříte ty nejkrásnější trvalé vzpomínky na svou strašidelnou halloweenskou party. Balení 13 ks

Rekvizity do fotokoutku Halloween - 13 ks

Amscan

149 Kč bez DPH: 123 Kč

Detail

Papírová dekorace na stůl Fortnite Battle Royal 27 ks Prostorová dekorace na stůl, která vám přináší skvělé prostředí pro focení a lepší atmosféru na party. Zboží je nutné složit. Rozměry: 32.5 cm / 17.7 cm / 10.9 cm / 4.8 cm. Balení: 27 ks.
Kravata Harry Potter Kravata, která je známé díky filmu Harry Potter. Můžou být jako povinnou věcí na tématické party nebo sloužit jako další rekvizity do fotokoutku. Balení: 1 ks.

Kravata Harry Potter

Amscan

159 Kč bez DPH: 131 Kč

Detail

Rekvizity do fotokoutku Game On - 10 ks Rekvizity do fotokoutku Game On - 10 ks

Rekvizity do fotokoutku Game On - 10 ks

Godan

65 Kč bez DPH: 54 Kč

Detail

Papírová dekorace na stůl Happy New Year 45 cm Prostorová dekorace na stůl Happy New Year, která vám přináší moderní a prostředí pro focení a lepší atmosféru na party. Rozměr: cca 45 cm. Balení: 1 ks.

Stáhněte si náš Katalog

V katalogu najdete náš sortiment

Více info

picture

Přepravní služby

picture

Dopravné

Již od 69 Kč

logo
logo
logo
logo

Doprava nad 3000 Kč

Zdarma (do 25 kg)

picture