Party čepičky

Štítky

Cena

Od
Do
Vánoční čepice Santa lux - s flitry Santovská čepice pokrytá flitry s možností obrácení flitrů a přebarvení na zlatou barvu. Délka přibližně 70 centimetrů. Univerzální velikost.

Vánoční čepice Santa lux - s flitry

Balonky Praha

279 Kč bez DPH: 231 Kč

Detail

Party papírové čepičky Mimoni 2 - 6 ks Party papírové čepičky s motivem filmu Mimoni pro tématickou party, oslavu narozenin nebo baby shower. Čepicky se dají použít nejen jako ozdoba hlavy, ale jako dekorace stolu, můžete je naplnit bonbónky nebo drobnými dárečky. Balení: 6 ks.

Party papírové čepičky Mimoni 2 - 6 ks

Procos s.a.

59 Kč bez DPH: 49 Kč

Detail

Party čepičky Spiderman Ultimate Warrior 6 ks Party čepičky vhodné na tématickou party se Spidermanem, skvělé pro všechny pro zůčastněné na party, kteří si tak domů odnesou nějakou maličkost z oslavy. Balení: 6 ks. 

Party čepičky Spiderman Ultimate Warrior 6 ks

Procos s.a.

59 Kč bez DPH: 49 Kč

Detail

Papírové škrabošky Rainbow, metalické 6 ks. Papírové škrabošky (masky) v barvách duhy. Balení obsahuje i gumičky. Počet: 6 ks.
Party čepičky k domalování - fotbal 6 ks Stylové party čepičky k domalování jsou výborným doplňkem každé party a dětské oslavy, děti si svou vlastní čepičku doladí tak jak chtějí. Balení: 6 ks.
Party čepičky Minnie Mouse 6 ks Party čepičky Minnie Mouse, na narozeninovou oslavu nebo tematickou party. Balení: 6 ks.

Party čepičky Minnie Mouse 6 ks

Procos s.a.

59 Kč bez DPH: 49 Kč

Detail

Papírové party čepičky LOL Surprise - glitrové 6 ks Party papírové čepičky jsou skvělým doplňkem na narozeninovou oslavu nebo tématickou party LOL Surprise. Lze zkombinovat s dalšími produkty LOL party. Balení: 6 ks.
Papírové party čepičky Prasátko Peppa 6 ks Party papírové čepičky jsou skvělým doplňkem na narozeninovou oslavu nebo tématickou party Prasátko Peppa. Lze zkombinovat s dalšími produkty Prasátko Peppa. Balení: 6 ks.

Papírové party čepičky Prasátko Peppa 6 ks

Procos s.a.

74 Kč bez DPH: 61 Kč

Detail

Party čepičky Mickey Playful 6 ks Stylová party čepičky Mickey jsou výborným doplňkem každé party a dětské oslavy. Balení: 6 ks.

Party čepičky Mickey Playful 6 ks

Procos s.a.

59 Kč bez DPH: 49 Kč

Detail

Papírové čepičky Ananas 6 ks Papírové čepičky vhodné na havajskou party s motivem ananasu. Jsou ideální na tématickou party nebo na jakoukoliv narozeninovou oslavu. Na žádné oslavě přeci nesmí chybět čepičky! Počet: 6 ks.

Papírové čepičky Ananas 6 ks

Godan

29 Kč bez DPH: 24 Kč

Detail

Party čepičky Cars 3 6 ks Papírové party čepičky s motivem oblíbených kreslených hrdinů Cars 3, jsou nepostradatelným doplňkem každé dětské party nebo narozeninové oslavy. Balení: 6 ks.

Party čepičky Cars 3 6 ks

Procos s.a.

59 Kč bez DPH: 49 Kč

Detail

Gumičky do vlasů LOL Surprise 4 ks Gumičky do vlasů pro každou princeznu zúčastněnou na vaší LOL Surprise party. Balení: 4 ks.

Gumičky do vlasů LOL Surprise 4 ks

Unique

89 Kč bez DPH: 74 Kč

Detail

Party papírové čepičky Silvestr 6 ks Party papírové čepičky Silvestr, jsou skvělým tipem jak vytvořit správnou atmosféru při silvestrovském večeru. Počet: 6 ks.

Party papírové čepičky Silvestr 6 ks

Amscan

48 Kč bez DPH: 40 Kč

Detail

Party papírové čepičky Máša a medvěd 6 ks Papírové party kloboučky Máša a medvěd, vhodné na tématickou party, ale hodí se i na narozeninovou oslavu. Balení: 6 ks.

Party papírové čepičky Máša a medvěd 6 ks

Procos s.a.

59 Kč bez DPH: 49 Kč

Detail

Party papírové čepičky s balonky 8 ks Party čepičky s motivem balonků. Ideální ozdoba nejen oslavence na jeho party, ale i hostů. Party čepičky rozhodně dodají tu správnou party náladu každé oslavě. Balení: 8 ks.

Party papírové čepičky s balonky 8 ks

Amscan

69 Kč bez DPH: 57 Kč

Detail

Party papírové čepičky Mašinka Tomáš 6 ks Sada party čepiček Mašinka Tomáš lze použít na narozeninovou oslavu nebo tématickou party.  Počet: 6 ks

Stáhněte si náš Katalog

V katalogu najdete náš sortiment

Více info

picture

Přepravní služby

picture

Dopravné

Již od 69 Kč

logo
logo
logo
logo

Doprava nad 3000 Kč

Zdarma (do 25 kg)

picture