Medový ocet BIO 250ml

Medový ocet BIO 250ml

viz. foto

Kód produktu12004306

Dostupnost Zboží je momentálně vyprodáno">Vyprodáno

Body global 0.04

73 Kč

63 Kč bez DPH

  • Chuť budoucnosti - starodávný recept na vynikající produkt - Bio ocet vyrobený z medu. Přidáním vody a kvasinek se med převádí na medové víno a metodou fermentace kyseliny octové, při přísné kontrole teploty a množství vzduchu, se získává tento exkluzivní výrobek - organický včelí medový ocet.
    Medový ocet si zachovává jemnou vůni a prospěšné látky z rostlin a bylin. Má jemnou medovou vůni a jemnou příjemnou chuť. Při výrobě medového octa se používá minimální množství siřičitanu bez použití konzervačních látek a barviv. Je tepelně neošetřený, aby vznikl zdravý produkt, který neobsahuje barviva. Medový ocet obsahuje přírodní kaly způsobené přirozeně se vyskytujícím pektinem. Ocet není pasterizován, protože je velmi důležité udržet naživu bakterie obsažené v octě. Asi 90% z nich jsou totožné s bakteriemi v našem žaludku. Působí jako dezinfekční prostředek, jako prostředek k léčbě žaludeční bakteriální flóry.
    Medový ocet má velmi charakteristickou zlatou barvu, jemnou medovou chuť a je lehký a příjemně chutný. 100g medového octa obsahuje pouhých 30 kalorií.
    Organický medový ocet má širokou škálu použití, např. pro ochucení salátů a pokrmů nebo marinování.
    Jako nápoj: 1 lžička octa zředěná sklenicí minerální vody nebo čaje.

Přepravní služby

picture

Dopravné

Již od 59 Kč

logo
logo
logo

Doprava nad 3000 Kč

Zdarma (do 30 kg)

picture