Kendamil kojenecké mléko 3 (800 g) DHA+

Kendamil kojenecké mléko 3 (800 g) DHA+

Mléčná výživa pro malé děti v prášku, vhodná od ukončeného 12. měsíce do 36 měsíců věku dítěte, ze srdce anglických pastvin, zdokonalovaná více než 50 let. Vyráběná z plnotučného kravského mléka pro přirozený vývoj miminka.

Kód produktu77000307

Dostupnost Externí sklad - expedice se může opozdit

Body global 0.18

449 Kč

408 Kč bez DPH

  • Mléko Kendamil pochází jen od krav volně se pasoucích na zelených loukách v oblasti Lake District. Britský národní park Lake District je znám svými nekonečnými křišťálovými jezery a nedotčenou přírodou. V této krásné oblasti se Kendamil vyrábí. Celý proces výroby je pečlivě sledován organizací Red Tractor od farmy až po zabalení.

    Složení: Plnotučné mléko (223 g tekutého mléka na 100 g prášku) Laktóza (z mléka) Sušené odstředěné mléko Rostlinné oleje (slunečnicový, kokosový, řepkový) Galakto-oligosacharidy (z mléka) Fosforečnan vápenatý Mléčnan vápenatý Kyselina arachidonová (olej z Mortierella alpina) Kyselina dokosahexaenová (olej z mikrořas Schizochytrium sp. T18) Askorbát sodný Citrát vápenatý Pyrofosforečnan železitý Hydroxid draselný Uhličitan draselný Nukleotidy (Cytidin-5´-monofosfát, sodná sůl Uridin-5´-monofosfátu, Adenosin-5´-monofosfát, sodná sůl Inosin -5'-monofosfátu, sodná sůl guanosin-5'-monofosfátu) L-karnitin Vitamín E Niacin Síran zinečnatý Citrát železito-amonný D-pantothenát vápenatý (kys. D-panthothenová vápenatá sůl) Vitamín A Thiamin (B1) Vitamín B6 Síran měďnatý Síran manganatý Kyselina listová Jodid draselný Riboflavin (B2) Seleničitan sodný Vitamín K Biotin Vitamín D Vitamín B12Alergeny jsou vyznačeny tučně.

    Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny. Skladujte na chladném a suchém místě. Baleno v ochranné atmosféře. Minimální trvanlivost (Best before) viz. dno plechovky. Spotřebujte do 4 týdnů po otevření. Chraňte před chladem a mrazem. Země původu: Velká Británie.

Přepravní služby

picture

Dopravné

Již od 69 Kč

logo
logo
logo
logo

Doprava nad 3000 Kč

Zdarma (do 25 kg)

picture