Kelímky a skleničky

Štítky

Cena

Od
Do
Papírové kelímky Halloween - Goblet Skeleton 8 ks Papírové kelímky na Halloweenský večer s motivem lebky Goblet Skeleton. Vhodné do kombinace s dalšími produkty této tématické halloweenské party. Objem: 266 ml. Balení: 8 ks.
Papírové kelímky fialové 20 ks Fialové papírové party kelímky se perfektně hodí jako alternativa ke klasickým plastovým kelímkům.  Obsah: 266 ml. Balení: 20 ks.

Papírové kelímky fialové 20 ks

Amscan

79 Kč bez DPH: 65 Kč

Detail

Party papírové kelímky Toy Story 8 ks Party kelímky Toy Story, 8 ks v balení. Obsah 200 ml. Oblíbené postavy Disney se vrací v novém party tématu. Objem: 200 ml. Balení: 8 ks.

Party papírové kelímky Toy Story 8 ks

Procos s.a.

65 Kč bez DPH: 54 Kč

Detail

Papírové party kelímky Mořská panna - lesklé 6 ks Papírové kelímky které nesmí chybět na tématické party s Mořskou pannou, je možné je použít i na dívčí narozeninovou oslavu. Vhodné zakoupit společně s talířky a ubrousky. Objem: 220 ml. Balení: 6 ks.
Papírové kelímky Mickey Pals at play 8 ks Party papírové kelímky s obrázky oblíbených Mickey, které jsou vhodnou dekorací každé narozeninové oslavy nebo dětské party. Balení: 8 ks.

Papírové kelímky Mickey Pals at play 8 ks

Procos s.a.

65 Kč bez DPH: 54 Kč

Detail

Papírové kelímky světle růžové 8 ks Svštle růžové papírové party kelímky se perfektně hodí jako alternativa ke klasickým plastovým kelímkům.  Balení: 8 ks. Obsah: 266 ml.

Papírové kelímky světle růžové 8 ks

Amscan

40 Kč bez DPH: 33 Kč

Detail

Papírové kelímky žluté 8 ks Žluté papírové party kelímky se perfektně hodí jako alternativa ke klasickým plastovým kelímkům.  Balení: 8 ks. Obsah: 266 ml.

Papírové kelímky žluté 8 ks

Amscan

40 Kč bez DPH: 33 Kč

Detail

Papírové kelímky Krokodýl 6 ks Papírové kelímky s proužky a obrázkem krokodýla se hodí na oslavu narozenin kluka., Objem: 270 ml. Balení: 6 ks.

Papírové kelímky Krokodýl 6 ks

Godan

27 Kč bez DPH: 22 Kč

Detail

Stáhněte si náš Katalog

V katalogu najdete náš sortiment

Více info

picture

Přepravní služby

picture

Dopravné

Již od 59 Kč

logo
logo
logo

Doprava nad 3000 Kč

Zdarma (do 30 kg)

picture