Girlandy a bannery s nápisem

Štítky

Cena

Od
Do
Girlanda jednorožec - hvězdy 140 cm Girlanda jednorožec - hvězdy  se skvěle hodí na dekoraci místnosti například při tématické party s Jednorožci nebo narozeninové oslavě v pastelových barvách. Rozměry: 1,4 m. Balení: 1 ks.

Girlanda jednorožec - hvězdy 140 cm

Party Deco

72 Kč bez DPH: 60 Kč

Detail

Vlaječková girlanda první narozeniny - růžová Vlaječková girlanda, první narozeniny - růžová. Vhodná na narozeninovou oslavu Vaší holčičky. Délka: 1,35 m. Balení: 1 ks.
Party nápis I am No 1 - růžový Narozeninový banner v růžové barvě s nápisem I´ m No. 1 s číslicí a teniskou bude ideálním doplňkem prvních holčičích narozenin. Banner jednoduše připevníte na zeď pomocí provázků nebo oboustranné lepící pásky. Rozměry: 1, 1 m.

Party nápis I am No 1 - růžový

Party Deco

45 Kč bez DPH: 37 Kč

Detail

Party nápis s balonky Happy Birthday 180 cm Narozeninový banner s motivem balonků a nápisem HAPPY BIRTHDAY, bude perfektním detailem každé narozeninové oslavy nebo tématické balonkové party. Rozměry: 1, 8 m. Balení: 1 ks.
Party nápis Mimoni Happy Birthday 180 cm Efektní závěsná dekorace pro dětskou oslavu narozenin s pohádkovými Mimoni dotáhne každou party k dokonalosti. Rozměry: 180 cm. Balení: 1 ks.

Party nápis Mimoni Happy Birthday 180 cm

Amscan

55 Kč bez DPH: 45 Kč

Detail

Party nápis glitrový Hollywood 3 m Třpytivá girlanda s nápisem HOLLYWOOD a s motivy kamery a filmu. Ideální doplněk na party pro milovníky filmů nebo na různé filmové události, ať už premiéry nebo soukromé promítání doma. Délka: 300 cm. Balení: 1 ks.

Party nápis glitrový Hollywood 3 m

Amscan

221 Kč bez DPH: 183 Kč

Detail

Party vlaječkový nápis Vlnky a proužky - Happy Birthday 320 cm Narozeninový vlaječkový banner s motivem vlnky a proužky na kterých je nápis HAPPY BIRTHDAY, rozměr 320 m. V balení jsou také číslice pro doplnění banneru například věkem oslavence. Rozměry: 320 x 25 cm. Balení: 1 ks.
Party nápis Pastel Balloons Happy Birthday 150 cm Narozeninový banner s motivem balonků a nápisem HAPPY BIRTHDAY, bude perfektním detailem každé narozeninové oslavy nebo tématické balonkové party. Rozměry: 150 x 13,8 m. Balení: 1 ks.
Party foliový nápis Luxus Gold - Happy Birthday 213 cm Foliový nápis Happy Birthday v motivu Luxus Gold vhodný na dekoraci místnosti při oslavě narozenin. Svěle se hodí k ostatním produktům této party. Rozměr: 213 x 16 cm. Balení: 1 ks.
Vlaječková girlanda perleťová Happy Birthday 400 cm Vlaječková girlanda v perleťových barvách a nápisem Happy Birthday se skvěle hodí na narozeninové party a oslavy jako dekorace. Délka: 400 cm. Balení: 1 ks.
Party nápis perleťový - Happy Birthday 130 cm Banner Happy Birthday Confetti Fun se skvěle hodí na narozeninové party a oslavy jako dekorace. Délka: 130 cm. Balení: 1 ks.
Party nápis Lego City Happy Birthday 200 cm Party girlanda s nápisem "Happy Birthday" na narozeninovou oslavu nebo tématickou party LEGO. Rozměr: 200 cm. Balení: 1 ks.
Narozeninový nápis Liga Spravedlnosti Happy Birthday 182 cm Narozeninový nápis s nápisem Happy Birthday, přímo na tematickou party Liga Spravedlnosti. Vhodné pro dekoraci oslavy. Velikost: 182 cm. Balení: 1 ks.
Závěsné spirály Sponge Bob 12 ks Závěsné spirály s motivem SpongeBob. Jednoduchá, ale o to více efektní závěsná dekorace, která se hodí na každou narozeninovou oslavu. Balení: 12 ks.

Závěsné spirály Sponge Bob 12 ks

Amscan

110 Kč bez DPH: 91 Kč

Detail

Party nápis Sponge Bob Best Day Ever 320 cm Narozeninový banner s motivem SpongeBob a nápisem Best Day Ever. Jednoduchá, ale o to více efektní závěsná dekorace, která se hodí na každou narozeninovou oslavu. Rozměry: 320 x 15 cm. Balení: 1 ks.
Party nápis My little Pony - Happy Birthday 200 cm Narozeninová girlanda My little Pony Rainbow s nápisem HAPPY BIRTHDAY nesmí chybět na žádné holčičí oslavě narozenin jako dokonalá dekorace interiéru. Rozměry: 200 x 15 cm. Balení: 1 ks.
Narozeninový nápis Happy Birthday Elegant Lush Blush 100 cm Narozeninový nápis s nápisem Happy Birthday, přímo pro elegantní dekoraci na oslavy. Možnost si nápis přizpůsobit pomocí přibalených čísel. Rozměr: 100 x 14 cm. Balení: 1 ks.
Party nápis Nerf Happy Birthday 204 cm Party nápis "Happy Birthday" na tématickou party Nerf, vhodný do kombinace s dalšími produkty jako Vlaječková girlada nebo balonky. Rozměr: 204 x 13 cm. Balení: 1 ks.

Party nápis Nerf Happy Birthday 204 cm

Amscan

89 Kč bez DPH: 74 Kč

Detail

Party nápis Red Pirate Happy Birthday 230 cm Party nápis "Happy Birthday" na pirátskou party s názvem Red Pirate poslouží jako dekorace. Výzdoba, která vám usnadní práci a přípravy s oslavou. Délka: 230 cm. Balení: 1 ks.
Party nápis Happy Birthday Pokemon 218 cm Party nápis Happy Birthday na tématickou party s Pokemony. Rozměr: 218 x 12 cm. Balení: 1 ks.

Party nápis Happy Birthday Pokemon 218 cm

Amscan

98 Kč bez DPH: 81 Kč

Detail

Party nápis Mořská panna Lets Shellebrate 365 cm Narozeninová girlanda, s nápisem "Lets Shellebrate" vhodná na tématickou party s Mořskou pannou. Nesmí chybět na žádné vesmírné party, alen i oslavě narozenin. Zaručeně přiláká pozornost všech zúčastněných. Rozměr: 365 cm. Balení: 1 ks.
Party nápis LOL Surprise Happy Birthday Party nápis s nápisem "Happy Birthday" je na dekoraci narozeninové oslavy nebo tématické party LOL Surprise. Lze zkombinovat s dalšími produkty LOL party. Balení: 1 ks.

Party nápis LOL Surprise Happy Birthday

Unique

105 Kč bez DPH: 87 Kč

Detail

Party nápis My Birthday 180 cm Party nápis "Happy Birthday" na narozeninovou oslavu, s názvem My Birthday. Pomůže vám připravit a vyzdobit prostředí na party. Rozměr: 180 cm. Balení: 1 ks.

Party nápis My Birthday 180 cm

Amscan

85 Kč bez DPH: 70 Kč

Detail

Vlaječková girlanda Luxus Gold Happy Birthday Vlaječková girlanda Gold Luxus a s nápisem Happy Birthday skvěle doladí prostor pro oslavu a dodá správnou atmosféru. Skvěle se hodí do kombinace s dalšími produkty kolekce Luxus Gold.

Stáhněte si náš Katalog

V katalogu najdete náš sortiment

Více info

picture

Přepravní služby

picture

Dopravné

Již od 59 Kč

logo
logo
logo

Doprava nad 3000 Kč

Zdarma (do 30 kg)

picture