Foliové balonky nad 50 cm

Štítky

Cena

Od
Do
Foliový balonek nožička Its a girl 60 cm Foliový balonek ve tvaru nožičky ''Its a girl'' vhodný při oslavách narození dítěte. Velikost: 60 cm. Balení: 1 ks.

Foliový balonek nožička Its a girl 60 cm

Unique

179 Kč bez DPH: 148 Kč

Detail

Foliový balonek LOL Surprise - Queen Bee 94 cm Foliový balonek vhodný na narozeninovou oslavu nebo tématickou party LOL Surprise. Skvělé do kombinace s dalšími produkty LOL party. Rozměr: 94 cm. Balení: 1 ks.
Foliový balonek Jednorožec s balonky 86 cm Foliový balonek Jednorožec s balonky, který můžete použít například jako dekoraci při oslavě nebo jako dárek pro oslavenkyni. Velikost: 78 x 86 cm. Balení: 1 ks.

Foliový balonek Jednorožec s balonky 86 cm

Amscan

119 Kč bez DPH: 98 Kč

Detail

Foliový balonek holčička 61 cm Foliový balonek ve tvaru postavy malého děťátka, vhodné na oslavy narození holčičky. Skvělá dekorace na přivítání nového člena rodiny. Balonek je vhodný pro plnění vzduchem i heliem. Velikost: 61 cm. Balení: 1 ks.

Foliový balonek holčička 61 cm

Flexmetal

79 Kč bez DPH: 65 Kč

Detail

Foliový balonek Holubice 77 x 66 cm Foliový balonek ve tvaru holubice, vhodný na dekoraci při svatbách a podobných akcích. Vhodný k plnění vzduchem i heliem. Nafouknutý heliem vydří cca 3-5 dní plně nafouklý. Velikost: 77 x 66 cm. Balení: 1 ks.

Foliový balonek Holubice 77 x 66 cm

Party Deco

49 Kč bez DPH: 40 Kč

Detail

Foliový balonek hlava jednorožce Beautiful 83 cm Foliový balonek ve tvaru hlavy jednorožce duhový je jeden z nejoblíbenějších balonku pro dívky a holky. Je možné jej darovat ke svátku, narozeninám nebo ho použít jako dekoraci na oslavu apod. Velikost: 83 cm. Balení: 1 ks.
Foliový balonek hlava jednorožce Magic 83 x 73 cm Foliový balonek ve tvaru hlavy jednorožce fialový je jeden z nejoblíbenějších balonku pro dívky a holky. Je možné jej darovat ke svátku, narozeninám nebo ho použít jako dekoraci na oslavu apod. Velikost: 83 x 73 cm. Balení: 1 ks.
Foliový holografický balonek Happy New Year 90 cm - Nebalený Foliový balon Happy New Year, holografický, skvělá dekorace na silvestrovskou party! Velikost: 90 cm
Foliový balonek sklenky sektu New Year Foliový balonek Happy New Year sklenky sektu, je ideální dekorací na silvestrovskou party!

Foliový balonek sklenky sektu New Year

Amscan

89 Kč bez DPH: 74 Kč

Detail

Foliový balonek postava Mickey Mouse 55 x 78 cm Foliový balonek s postavičkou Mickey Mouse, je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze opakovaně dofukovat přes brčko. Rozměry: 55 x 78 cm.
Foliový balonek postava Sponge Bob 60 cm Foliový balonek ve tvaru Spongeboba v kalhotách. Vhodný pro nafukování vzduchem i heliem. Héliem  nafouknutý balónek vydrží létat až 10 dnů a dá se opakovaně dofukovat. Při nafukování balónku vzduchem použijte brčko nebo dutou slámku.

Foliový balonek postava Sponge Bob 60 cm

Flexmetal

79 Kč bez DPH: 65 Kč

Detail

Foliový balonek My little Pony - létající Rainbow Dash 59 cm - Nebalený Foliový balonek ve tvaru My little pony - Rainbow Dash. Vhodný pro plnění vzduchem i heliem. Velikost: cca 59 cm.
Foliový balonek Olaf 58 x 104 cm Foliový balonek jako postavička Olafa z oblíbené pohádky Frozen - Ledové Království. Je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze opakovaně dofukovat přes brčko.  Rozměry: 58 x 104 cm.

Foliový balonek Olaf 58 x 104 cm

Amscan

139 Kč bez DPH: 115 Kč

Detail

Foliový balonek My little Pony - Pinkie Pie 92 x 104 cm Foliový balonek ve tvaru My little Pony - Pinkie Pie. Vhodný pro plnění vzduchem i heliem. Nafouknutý heliem vydrží 3-5 dní v plném stavu. Velikost: 92 x 104 cm. Balení: 1 ks.
Foliový balonek Mašinka Tomáš 74 cm Foliový balonek s obrázkem oblíbené Mašinky Tomáš, je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze opakovaně dofukovat přes brčko. Rozměry: 74 cm.

Foliový balonek Mašinka Tomáš 74 cm

Amscan

139 Kč bez DPH: 115 Kč

Detail

Foliový balonek kometa zlata 68cm Foliový balonek zlatá hvězda Happy new Year, skvělá dekorace na silvestrovské oslavy, poté je možnost pomocí brčka vysát helium a užít si  spoustu srandy. Velikost: 68cm Balonek je vhodný pro plnění héliem, objem cca 50 litrů.

Foliový balonek kometa zlata 68cm

Amscan

89 Kč bez DPH: 74 Kč

Detail

Foliový balonek Kačenka 72 cm Foliový balonek Kačenka se hodí při jakékoliv příležitosti, oslavě nebo party. Vhodný pro naplnění vzduchem i heliem. Velikost:  72 cm

Foliový balonek Kačenka 72 cm

Grabo Balloons

139 Kč bez DPH: 115 Kč

Detail

Foliový balonek Chase Tlapková patrola 58 x 78 cm Foliový balonek Chase, Tlapková patrola, kterým můžete obdarovat kluka i holku. Pomocí brčka je možné vysát helium a užít si tak spoustu srandy. Rozměry: 58 x 78 cm. Balení: 1 ks.
Fóliový balonek hasičské auto - XL Foliový balonek hasičské auto se zvířátky. Balonek se dá nafouknout héliem. Velikost: 60 cm.

Fóliový balonek hasičské auto - XL

Flexmetal

79 Kč bez DPH: 65 Kč

Detail

Stáhněte si náš Katalog

V katalogu najdete náš sortiment

Více info

picture

Přepravní služby

picture

Dopravné

Již od 69 Kč

logo
logo
logo
logo

Doprava nad 3000 Kč

Zdarma (do 25 kg)

picture