Foliové balonky nad 50 cm

Štítky

Cena

Od
Do
Foliový holografický balonek Happy New Year 90 cm - Nebalený Foliový balon Happy New Year, holografický, skvělá dekorace na silvestrovskou party! Velikost: 90 cm
Foliový balonek Star Wars - hlava Darth Vader 63 cm Foliový balonek jako Darth Vader z kultovní serie Star Wars - Hvězdné Války. Je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze opakovaně dofukovat přes brčko.  Rozměry: 63 cm.
Foliový balonek sklenky sektu New Year Foliový balonek Happy New Year sklenky sektu, je ideální dekorací na silvestrovskou party!

Foliový balonek sklenky sektu New Year

Amscan

89 Kč bez DPH: 74 Kč

Detail

Foliový balonek postava Sponge Bob 60 cm Foliový balonek ve tvaru Spongeboba v kalhotách. Vhodný pro nafukování vzduchem i heliem. Héliem  nafouknutý balónek vydrží létat až 10 dnů a dá se opakovaně dofukovat. Při nafukování balónku vzduchem použijte brčko nebo dutou slámku.

Foliový balonek postava Sponge Bob 60 cm

Flexmetal

79 Kč bez DPH: 65 Kč

Detail

Foliový balonek postava Mickey Mouse 55 x 78 cm Foliový balonek s postavičkou Mickey Mouse, je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze opakovaně dofukovat přes brčko. Rozměry: 55 x 78 cm.
Foliový balonek postava Patrik Hvězdice Foliový balonek ve tvaru Patrika Hvězdice ze seriálu Spongebob v kalhotách. Vhodný pro nafukování vzduchem i heliem. Héliem nafouknutý balónek vydrží létat až 10 dnů a dá se opakovaně dofukovat. Při nafukování balónku vzduchem použijte brčko nebo dutou slámku.

Foliový balonek postava Patrik Hvězdice

Flexmetal

89 Kč bez DPH: 74 Kč

Detail

Foliový balonek My little Pony - létající Rainbow Dash 59 cm - Nebalený Foliový balonek ve tvaru My little pony - Rainbow Dash. Vhodný pro plnění vzduchem i heliem. Velikost: cca 59 cm.
Foliový balonek Olaf 58 x 104 cm Foliový balonek jako postavička Olafa z oblíbené pohádky Frozen - Ledové Království. Je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze opakovaně dofukovat přes brčko.  Rozměry: 58 x 104 cm.

Foliový balonek Olaf 58 x 104 cm

Amscan

149 Kč bez DPH: 123 Kč

Detail

Foliový balonek kometa zlata 68cm Foliový balonek zlatá hvězda Happy new Year, skvělá dekorace na silvestrovské oslavy, poté je možnost pomocí brčka vysát helium a užít si  spoustu srandy. Velikost: 68cm Balonek je vhodný pro plnění héliem, objem cca 50 litrů.

Foliový balonek kometa zlata 68cm

Amscan

89 Kč bez DPH: 74 Kč

Detail

Foliový balonek Chase Tlapková patrola 58 x 78 cm Foliový balonek Chase, Tlapková patrola, kterým můžete obdarovat kluka i holku. Pomocí brčka je možné vysát helium a užít si tak spoustu srandy. Rozměry: 58 x 78 cm. Balení: 1 ks.
Foliový balonek hlava jednorožce Magic 83 x 73 cm Foliový balonek ve tvaru hlavy jednorožce fialový je jeden z nejoblíbenějších balonku pro dívky a holky. Je možné jej darovat ke svátku, narozeninám nebo ho použít jako dekoraci na oslavu apod. Velikost: 83 x 73 cm. Balení: 1 ks.
Fóliový balonek hasičské auto - XL Foliový balonek hasičské auto se zvířátky. Balonek se dá nafouknout héliem. Velikost: 60 cm.

Fóliový balonek hasičské auto - XL

Flexmetal

79 Kč bez DPH: 65 Kč

Detail

Foliový balonek Blesk McQueen 76 x 43 cm Foliový balonek Blesk McQueen hrdina z filmu Auta. Rozměr: 76 x 43cm. Balení: 1 ks.

Foliový balonek Blesk McQueen 76 x 43 cm

Amscan

149 Kč bez DPH: 123 Kč

Detail

Šampaňské s nápisem Bride To Be - 91 cm - Grabo Foliový balonek ve tvaru lahve sektu je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze opakovaně dofukovat přes brčko. Ideální jako dekorace na rozlučky se svobodou. Rozměry: 91 cm.

Šampaňské s nápisem Bride To Be - 91 cm - Grabo

Grabo Balloons

139 Kč bez DPH: 115 Kč

Detail

Foliový balonek Vláček a strojvedoucí 60 cm Foliový balonek ve tvaru Mašinky, je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze opakovaně dofukovat přes brčko. Rozměry: 63 cm.
Foliový balonek Valentýnský andělíček - Cupid 82x99 cm Foliový balonek ve tvaru anděla lásky. Vhodné na dekoraci a výzdobu Valentýnského večera. Balonek nafouklý heliem vydrží létat 3-5 dní. Velikost: 82x99 cm Balení: 1 ks.
Foliový balonek Valentýnský pudl 119x108 cm Foliový balonek ve tvaru pudla. Vhodné na dekoraci a výzdobu Valentýnského večera. Balonek nafouklý heliem vydrží létat 3-5 dní. Velikost: 119x108 cm Balení: 1 ks.

Foliový balonek Valentýnský pudl 119x108 cm

Party Deco

195 Kč bez DPH: 161 Kč

Detail

Stáhněte si náš Katalog

V katalogu najdete náš sortiment

Více info

picture

Přepravní služby

picture

Dopravné

Již od 69 Kč

logo
logo
logo
logo

Doprava nad 3000 Kč

Zdarma (do 25 kg)

picture