Foliové balonky jednobarevné

Štítky

Cena

Od
Do
Foliový balonek srdce zlaté 61 cm Foliový balonek ve tvaru srdce v červené barvě. Ideální jako dárek pro oslavence nebo například jako pozornost na Valentýna. Je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze jej opakovaně dofukovat přes brčko. Rozměr: 61 cm.

Foliový balonek srdce zlaté 61 cm

Party Deco

49 Kč bez DPH: 40 Kč

Detail

Foliový balonek kruh pastel růžový 46 cm - Nebalený Foliový balonek kruh ideální do balonkového trsu. Vhodné na jakoukoliv akci. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze jej opakovaně dofukovat přes brčko. Velikost: 46 cm. Balení: 1 ks.
Foliový balonek srdce červené s otvorem 60 cm - Nebalený Foliový balonek ve tvaru srdce. Vhodný na valentýnské i svatební dekorace. Lze nafukovat vzduchem i heliem. Barva: červená. Velikost 70 cm. Balení: 1 ks.
Foliový balonek hvězda stříbrná 70 cm Foliový balonek ve tvaru hvězdy. Vhodný pro nafukování vzduchem i héliem. Při nafukování balónku vzduchem použijte brčko nebo dutou slámku. Velikost: 70 cm. Balení: 1 ks.

Foliový balonek hvězda stříbrná 70 cm

Party Deco

83 Kč bez DPH: 69 Kč

Detail

Foliový balonek hvězda rose gold 70 cm Foliový balonek ve tvaru hvězdy. Vhodný pro nafukování vzduchem i héliem. Při nafukování balónku vzduchem použijte brčko nebo dutou slámku. Velikost: 70 cm. Balení: 1 ks.

Foliový balonek hvězda rose gold 70 cm

Party Deco

88 Kč bez DPH: 73 Kč

Detail

Foliový balonek srdce zlaté 45 cm - balené Foliový balonek ve tvaru srdce ve zlaté barvě, ideální pro oslavu valentýna nebo jako zajímavý dárek. Je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze jej opakovaně dofukovat přes brčko. Rozměr: 45 cm. Balení: 1 ks.

Foliový balonek srdce zlaté 45 cm - balené

Party Deco

35 Kč bez DPH: 29 Kč

Detail

Foliový balonek srdce černé 45 cm - Nebalený Foliový balonek ve tvaru srdce v černé barvě, ideální pro oslavu valentýna nebo jako zajímavý dárek. Je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze jej opakovaně dofukovat přes brčko. Rozměr: 45 cm.

Foliový balonek srdce černé 45 cm - Nebalený

Flexmetal

30 Kč bez DPH: 25 Kč

Detail

Foliový balonek srdce rose gold 45 cm - balené Foliový balonek ve tvaru srdce v barvě rose gold, ideální pro oslavu valentýna nebo jako zajímavý dárek. Je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze jej opakovaně dofukovat přes brčko. Rozměr: 45 cm. Balení: 1 ks.

Foliový balonek srdce rose gold 45 cm - balené

Party Deco

35 Kč bez DPH: 29 Kč

Detail

Foliový balonek srdce červené 45 cm - balený Foliový balonek ve tvaru srdce v červené barvě, ideální pro oslavu valentýna nebo jako zajímavý dárek. Je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze jej opakovaně dofukovat přes brčko. Rozměr: 45 cm. Balení: 1 ks.

Foliový balonek srdce červené 45 cm - balený

Party Deco

35 Kč bez DPH: 29 Kč

Detail

Foliový balonek srdce stříbrné 45 cm - balené Foliový balonek ve tvaru srdce ve stříbrné barvě, ideální pro oslavu valentýna nebo jako zajímavý dárek. Je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze jej opakovaně dofukovat přes brčko. Rozměr: 45 cm. Balení: 1 ks.
Foliový balonek srdce bílé 45 cm - balené Foliový balonek ve tvaru srdce v bílé barvě, ideální pro oslavu valentýna nebo jako zajímavý dárek. Je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze jej opakovaně dofukovat přes brčko. Rozměr: 45 cm. Balení: 1 ks.

Foliový balonek srdce bílé 45 cm - balené

Party Deco

35 Kč bez DPH: 29 Kč

Detail

Foliový balonek hvězda světle růžová 48 cm - balené Foliový balonek ve tvaru hvězdy. Vhodný pro nafukování vzduchem i héliem. Při nafukování balónku vzduchem použijte brčko nebo dutou slámku. Velikost: 48 cm. Balení: 1 ks.
Foliový balonek hvězda světle modrá 48 cm - balené Foliový balonek ve tvaru hvězdy. Vhodný pro nafukování vzduchem i héliem. Při nafukování balónku vzduchem použijte brčko nebo dutou slámku. Velikost: 48 cm. Balení: 1 ks.

Stáhněte si náš Katalog

V katalogu najdete náš sortiment

Více info

picture

Přepravní služby

picture

Dopravné

Již od 69 Kč

logo
logo
logo
logo

Doprava nad 3000 Kč

Zdarma (do 25 kg)

picture