Fóliové balonky do 50 cm

Štítky

Cena

Od
Do
Foliový holografický balonek Frozen - Anna a Elsa 43 cm Kulatý foliový balonek s obrázkem Anny a Elsy, je vhodný k naplnění heliem i vzduchem, v krásném holografickém provedení. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze opakovaně dofukovat přes brčko.  Rozměry: 43 cm.
Foliový balonek Tlapková patrola 43 cm Foliový balon Tlapková patrola, vhodné pro nafouknutí heliem. Parádní jako dárek, nebo je možn použít jako dekoraci na tématické party Tlapková patrola. Velikost: 43 cm

Foliový balonek Tlapková patrola 43 cm

Amscan

75 Kč bez DPH: 62 Kč

Detail

Foliový balonek zamilovaný smajlík 46 cm Foliový balonek - zamilovaný smajlík. Vhodný jen tak pro radost nebo k Valentinu. 18'' 46cm

Foliový balonek zamilovaný smajlík 46 cm

Amscan

65 Kč bez DPH: 54 Kč

Detail

Foliový balonek Šťastný nový rok černý 45cm - Nebalený Černý fóliový balonek ve tvaru hvězdy s oboustraným nápisem Šťastný nový rok. Oslavte silvestr opravdu originální dekorací. Barva - ČernáVelikost- 45 cm Výdrž hélia v balonku - až 7 dníLze plnit héliem i vzduchem
Foliový balonek vlnky a proužky Happy Birthday 43 cm Foliový balonek ve tvaru čtverce s nápisem HAPPY BIRTHAY s motivem vlnky a proužky, bude skvělým doplňkem každé narozeninové oslavy nebo originálním dárkem pro oslavence. Rozměry: 43 cm.
Foliový balonek Star Wars 43 cm Foliový kulatý balonek Star Wars s jednou z nejznámějších postav z tohoto filmu Dart Vaderem, balonek může být skvělý dárek pro fandu Star Wars, nebo jako dekorace na party v tomto stylu. Velikost: 43 cm

Foliový balonek Star Wars 43 cm

Amscan

75 Kč bez DPH: 62 Kč

Detail

Foliový balonek Minnie 46 cm Foliový balonek s baby Minnie je parádním dárkem nebo může sloužit jako dekorace na oslavě. Velikost: 46 cm.

Foliový balonek Minnie 46 cm

Amscan

75 Kč bez DPH: 62 Kč

Detail

Foliový balonek It is a girl 46 cm Foliový kulatý balonek "it's a girl" je skvělá dekorace na přivítání nového člena rodiny. Balonek je vhodný pro plnění vzduchem i heliem. Velikost: 46 cm

Foliový balonek It is a girl 46 cm

Unique

49 Kč bez DPH: 40 Kč

Detail

Foliový balonek Happy New Year černobílý 45 cm Foliový balonek Happy New Year černobílý, je skvělým silvestrovkým doplňkem na výzdobu místnosti, na závěr je ještě možné pomocí brčka z balonku vysát helium a užít si spoustu srandy! Velikost: 45 cm
Foliový balonek fotbalový míč 45 cm - Nebalený Foliový balonek - fotbalový míč. Velikost 45 cm. Balonek lze plnit héliem například jednorázovým balením.
Foliový balonek Žraloci 43 cm Foliový balonek ve tvaru kruhu s potiskem žraloků, který je vhodný na pirátskou tématickou party nebo narozeninovou oslavu.  Patří k produktům pirátské party. Velikost: 43 cm. Balení: 1 ks.

Foliový balonek Žraloci 43 cm

Amscan

69 Kč bez DPH: 57 Kč

Detail

Foliový holografický balonek jednorožec - Happy Birthday 43 cm Foliový holografický balonek s motivem jednorožec a nápisem Happy Birthday, který můžete použít například jako dekoraci při oslavě nebo jako dárek pro oslavenkyni. Velikost: 43 cm. Balení: 1 ks.
Foliový balonek Žraloci - Happy Birthday 43 cm Foliový balonek ve tvaru kruhu s potiskem žraloků a nápisem Happy Birthday, který je vhodný na pirátskou tématickou party nebo narozeninovou oslavu.  Patří k produktům pirátské party. Velikost: 43 cm. Balení: 1 ks.
Foliový balonek srdce Duhové Láska je láska 35 cm - balený Je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze jej opakovaně dofukovat přes brčko. Rozměr: 35 cm. Balení: 1 ks.
Foliový balonek My Little Pony 43 cm - nebalený Foliový balonek kulatý s motivem My Little Pony,, který udělá radost každé malé princezně.  Vhodný pro nafukování vzduchem i heliem Při nafukování balónku vzduchem použijte brčko nebo dutou slámku. Velikost: 43 cm. Balení: 1 ks.
Foliový balonek Mořská panna - Mermeid 43 cm Foliový balonek, který je vhodný na tématickou party s Mořskou pannou. Balonek je vhodný k plnění vzduchem i heliem. Rozměr: 45 cm. Balení: 1 ks.
Foliový balonek Vesmír černý - Happy Birthday 45 cm Foliový balonek s nápisem Happy Birthday na vesmírnou tématickou party a narozeninovou oslavu.  Velikost: 45 cm. Balení: 1 ks.
Foliový balonek Vítej doma CZ - 43cm Prémiový fóliový balonek s plnobarevným potiskem z obou stran.Balonek je vhodný k plnění héliem i vzduchem. Při nafukování héliem zůstane plně nafouknutý 3 až 7 dní, ale lze jej opakovaně dofukovat přes brčko. Rozměry: 43 cm.K nafouknutí budete potřebovat cca 18 litrů hélia.

Foliový balonek Vítej doma CZ - 43cm

Balonky Praha

79 Kč bez DPH: 65 Kč

Detail

Foliový balonek Satin Party vlnky Happy Birthday 43 cm Foliový balonek kulatý barevný  s nápisem Happy Birthday bude určitě skvělým dárkem i dekorací. Vhodný pro nafukování vzduchem i heliem. Rozměry: 43 cm. Balení: 1 ks.

Stáhněte si náš Katalog

V katalogu najdete náš sortiment

Více info

picture

Přepravní služby

picture

Dopravné

Již od 69 Kč

logo
logo
logo
logo

Doprava nad 3000 Kč

Zdarma (do 25 kg)

picture