Filmové a seriálové postavičky

Štítky

Cena

Od
Do
Foliový balonek Mašinka Tomáš 43 cm Foliový balonek Mašinka Tomáš je ideální na tématické party jako dekorace nebo jako dárek na oslavu narozenin. Vhodný k plnění vzduchem i heliem. Rozměry: 43 cm. Balení: 1 ks.

Foliový balonek Mašinka Tomáš 43 cm

Amscan

85 Kč bez DPH: 70 Kč

Detail

Foliový balonek čtverec - Transformers 45 cm Foliový balonek Transformers může být skvělým dárkem dítě, které se zajímá nebo se mu líbí film Transformers. Balonek je možné opakovaně dofouknout. Rozměry: 45 cm. Balení: 1 ks.
Sada foliových balonků Kouzelná beruška a černý kocour - 5 ks Sada foliových balonků, který nesmí chybět na oslavě v tématu Kouzelná beruška a černý kocour. Pomohou vám doladit vaši výzdobu na dětskou party. V balení naleznete 4x balonek 45 cm a 1x balonek postavička 41 x 58 cm. Balení: 5 ks.
Sada foliových balonků Spiderman - 5 ks Sada foliových balonků Spiderman, který nesmí chybět na oslavě ve tématu Spiderman. Pomohou vám doladit vaši výzdobu na dětskou party. Balení: 5 ks.

Sada foliových balonků Spiderman - 5 ks

Amscan

399 Kč bez DPH: 330 Kč

Detail

Sada foliových balonků Vesmír - 5 ks Sada foliových balonků vesmír, který nesmí chybět na oslavě Vesmírná party. Pomohou vám doladit vaši výzdobu na dětskou party. Sada obsahuje 2x červenou hvězdu, 2x kulatý balonek Vemír Happy Birthday a velký balonek Raketa. Balení: 5 ks.

Sada foliových balonků Vesmír - 5 ks

Amscan

335 Kč bez DPH: 277 Kč

Detail

Sada foliových balonků Tlapková Patrola Pink - 5 ks Sada foliových balonků Tlapková Patrola, který nesmí chybět především na dívčí oslavě v tématu Tlapkové Patroly. Pomohou vám doladit vaši výzdobu na dětskou party. Balení: 5 ks.
Sada foliových balonků Cars - 5 ks Sada foliových balonků Auta, který nesmí chybět na oslavě v tématu Cars. Pomohou vám doladit vaši výzdobu na dětskou party. Sada obsahuje červenou a žlutou hvězdu, 2x čtvercový balonek Cars a velký balonek McQueen. Balení: 5 ks.

Sada foliových balonků Cars - 5 ks

Amscan

399 Kč bez DPH: 330 Kč

Detail

Sada foliových balonků Frozen 2 - 5 ks Sada foliových balonků na tématickou party Frozen. Pomohou vám doladit vaši výzdobu na dětskou party. Balení obsahuje dvě srdce, dva kulaté balonky frozen a jeden velký balonek obraz frozen. Balení: 5 ks.

Sada foliových balonků Frozen 2 - 5 ks

Amscan

399 Kč bez DPH: 330 Kč

Detail

Foliový balonek srdce Disney princess 43 cm Foliový balonek ve tvaru srdce s tématem Disney Princess. Je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze opakovaně dofukovat přes brčko.  Rozměry: 43 cm. Balení: 1 ks.
Foliový balonek Jumping Spiderman modrý 81 cm Foliový balonek Spiderman je skvělým dárkem nebo výzdobou na tématickou party ve stylu Spiderman. Velikost 77x81cm Balónek vydrží cca 7 dní létat (při nafukováním héliem), cca 30 dní při nafukování vzduchem. Balení: 1 ks.

Foliový balonek Jumping Spiderman modrý 81 cm

Flexmetal

99 Kč bez DPH: 82 Kč

Detail

Foliový balonek Happy Birthday Frozen 2 - 45 cm Foliový balonek ve tvaru kruhu s obrázkem Anny a Elsy.  Je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze opakovaně dofukovat přes brčko.  Rozměry: 45 cm.
Foliový balonek  Frozen 2 - 45 cm Foliový balonek ve tvaru kruhu s obrázkem Anny a Elsy.  Je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze opakovaně dofukovat přes brčko.  Rozměry: 45 cm.

Foliový balonek Frozen 2 - 45 cm

Amscan

85 Kč bez DPH: 70 Kč

Detail

Foliový balonek Baby Shark 66 cm Foliový balonek s motivem Baby Shark. Balonek lze naplnit heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze opakovaně dofukovat přes brčko.  Ideálně se hodí jako dekorace tematické party nebo jako originální dárek. Rozměry: 66 cm. Balení 1 ks.

Foliový balonek Baby Shark 66 cm

Amscan

149 Kč bez DPH: 123 Kč

Detail

Foliový balonek Baby Shark 45 cm Foliový balonek s motivem Baby Shark. Balonek lze naplnit heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze opakovaně dofukovat přes brčko.  Ideálně se hodí jako dekorace tematické party nebo jako originální dárek. Rozměry: 45 cm. Balení 1 ks.

Foliový balonek Baby Shark 45 cm

Amscan

85 Kč bez DPH: 70 Kč

Detail

Sada foliových balonků Tlapková Patrola - 5 ks Sada foliových balonků Tlapková Patrola, který nesmí chybět na oslavě ve tématu Tlapkové Patroly. Pomohou vám doladit vaši výzdobu na dětskou party. Balení: 5 ks.
Sada foliových balonků 1st birthday Minnie - 5 ks Sada foliových balonků 1st birthday Minnie, který nesmí chybět na stejnojmenné tématické oslavě. Pomohou vám doladit vaši výzdobu na dětskou party a skvěle budou ladit s ostatní výzdobou. Balení: 5 ks.
Sada foliových balonků 1st birthday Mickey - 5 ks Sada foliových balonků 1st birthday Mickey, který nesmí chybět na stejnojmenné tématické oslavě. Pomohou vám doladit vaši výzdobu na dětskou party a skvěle budou ladit s ostatní výzdobou. Balení: 5 ks. velikost: 48cm, 71 cm
Sada foliových balonků Mořská panna - 5 ks Sada foliových balonků na tématickou party s mořskou pannou. Pomohou vám doladit vaši výzdobu na dětskou party. Balení obsahuje dvě fialová srdce, dva kulaté balonky s mořskou pannou a jeden velký balonek ve tvaru mořského koníka. Balení: 5 ks.

Sada foliových balonků Mořská panna - 5 ks

Amscan

335 Kč bez DPH: 277 Kč

Detail

Chodící balonek Spiderman 91 x 91 cm Chodící foliový balonek s motivem hrdiny Spiderman z oblíbených filmů i komiksů. Je vhodný k naplnění heliem a nafouknutý vydrží 24 hodin beze změny, pak z něj helium postupně uniká. Balonek je možné opětovně dofukovat. Rozměry: 91 x 91 cm.

Chodící balonek Spiderman 91 x 91 cm

Amscan

649 Kč bez DPH: 536 Kč

Detail

Stáhněte si náš Katalog

V katalogu najdete náš sortiment

Více info

picture

Přepravní služby

picture

Dopravné

Již od 69 Kč

logo
logo
logo
logo

Doprava nad 3000 Kč

Zdarma (do 25 kg)

picture