Dortové svíčky, fontánky a ozdoby na dort

Štítky

Cena

Od
Do
Dortové svíčky Mořská panna 5 ks Svíčky ve tvaru mořské panny a koníka jsou skvělou dekorací na narozeninový dort. Balení: 5 ks.

Dortové svíčky Mořská panna 5 ks

Godan

49 Kč bez DPH: 40 Kč

Detail

Dortové svíčky Stars - metalické Rose Gold 5 ks Dortové svíčky ve tvaru hvězd jsou umístěny na zápichu pro jednoduchou instalaci na dort nebo Muffin. Rozměry se zápichem: 6,5 cm Balení: 5 ks
Dortové svíčky žralok 5 ks Svíčky ve tvaru žraloka jsou skvělou dekorací na narozeninový dort. Balení: 5 ks.

Dortové svíčky žralok 5 ks

Godan

49 Kč bez DPH: 40 Kč

Detail

Dortové svíčky s glitrovým nápisem Happy Birthday 12 ks Svíčky v bílé barvě a se zlatým glitrovým potiskem Happy Birthday jsou skvělou dekorací na narozeninový dort. V balení jsou i držátka na svíčky. Balení: 12 ks.
Dortové svíčky Stars - metalické zlaté 5 ks Dortové svíčky ve tvaru hvězd jsou umístěny na zápichu pro jednoduchou instalaci na dort nebo Muffin. Rozměry se zápichem: 6,5 cm Balení: 5 ks
Dekorace na dort nápis Happy Birthday 22 cm - Zlatý Ozdobný zápich na dort, nebo do cupcake. Vhodný na narozeninové dorty. Velikost 22,5 cm. Dřevěná tyčinka je schválena pro styk s potravinami. Balení: 1 ks.
Dekorace na dort Kočičí party Několika dílná dekorace na dort s motivem kočiček a girlandou.  Balení: 1 girlanda, 5 x kočička

Dekorace na dort Kočičí party

Godan

89 Kč bez DPH: 74 Kč

Detail

Dekorace na dort Rose gold Happy Birthday 11x14 cm Ozdoba na dort Happy Birthday vhodná na jakoukoliv oslavu narozenin! Balení: 1 ks. Velikost - 11x14 cm
Dekorace na dort nápis Happy Birthday - stříbrné 22 cm Ozdobný zápich na dort, nebo do cupcake. Vhodný na narozeninové dorty. Velikost 22,5 cm. Barva: stříbrná. Balení: 1 ks.
Dekorace na dort Happy Birthday - Duhová - Godan Ozdoba na dort Happy Birthday v duhových barvách vhodná na jakoukoliv oslavu narozenin! Rozměry: 19,5 cm Barva: vícebarevná V balení: 1 ks.
Dekorace na dort Happy Birthday - pastel Ozdoba na dort Happy Birthday v pastelových barvách vhodná na jakoukoliv oslavu narozenin! Balení: 1 ks.

Dekorace na dort Happy Birthday - pastel

Godan

69 Kč bez DPH: 57 Kč

Detail

Svíčka narozeninová číslice 9 metalická zlatá Narozeninová svíčka na dort. Svíčka ve tvaru čísla 9. Barva: metalická zlatá. Balení: 1 ks.
Svíčka narozeninová číslice 50 metalická zlatá Narozeninová svíčka na dort. Svíčka ve tvaru čísla 50. Barva: metalická zlatá. Balení: 1 ks.
Svíčka narozeninová číslice 6 metalická zlatá Narozeninová svíčka na dort. Svíčka ve tvaru čísla 6. Barva: metalická zlatá. Balení: 1 ks.
Svíčka narozeninová číslice 7 metalická stříbrná Narozeninová svíčka na dort. Svíčka ve tvaru čísla 7. Barva: metalická stříbrná. Balení: 1 ks.
Svíčka narozeninová číslice 8 metalická stříbrná Narozeninová svíčka na dort. Svíčka ve tvaru čísla 8. Barva: metalická stříbrná. Balení: 1 ks.
Svíčka narozeninová číslice 9 metalická stříbrná Narozeninová svíčka na dort. Svíčka ve tvaru čísla 9. Barva: metalická stříbrná. Balení: 1 ks.
Svíčka narozeninová číslice 6 metalická stříbrná Narozeninová svíčka na dort. Svíčka ve tvaru čísla 6. Barva: metalická stříbrná. Balení: 1 ks.
Svíčka narozeninová číslice 60 metalická zlatá Narozeninová svíčka na dort. Svíčka ve tvaru čísla 60. Barva: metalická zlatá. Balení: 1 ks.
Svíčka narozeninová číslice 7 metalická zlatá Narozeninová svíčka na dort. Svíčka ve tvaru čísla 7. Barva: metalická zlatá. Balení: 1 ks.
Svíčka narozeninová číslice 8 metalická zlatá Narozeninová svíčka na dort. Svíčka ve tvaru čísla 8. Barva: metalická zlatá. Balení: 1 ks.
Svíčka narozeninová číslice 3 metalická stříbrná Narozeninová svíčka na dort. Svíčka ve tvaru čísla 3. Barva: metalická stříbrná. Balení: 1 ks.
Svíčka narozeninová číslice 30 metalická zlatá Narozeninová svíčka na dort. Svíčka ve tvaru čísla 30. Barva: metalická zlatá. Balení: 1 ks.

Stáhněte si náš Katalog

V katalogu najdete náš sortiment

Více info

picture

Přepravní služby

picture

Dopravné

Již od 69 Kč

logo
logo
logo
logo

Doprava nad 3000 Kč

Zdarma (do 25 kg)

picture