DĚTSKÁ VÝŽIVA

Štítky

Cena

Od
Do
Kendamil BIO/ Organická ovesná kaše s ovocem ( mango, jablko, malina) 150 g
Kendamil bio/organická ovesná kaše s ovocem (mango, jablko, malina) pro děti od ukončeného 10. měsíce věku dítěte (150 g instantní kaše v prášku). Dětská bio/organická ovesná kaše Kendamil je nutričně vyvážená a obohacená o vitamín B1. Obsahuje pouze vybrané kvalitní BIO obiloviny a BIO ovoce. Chutnou dětskou kaši vytvoříte tak, že do předem připraveného teplého mléka Kendamil vmícháte sypkou kaši (viz Návod na přípravu). Takto vzniklá kaše dítě nasytí a dodá mu potřebné živiny. Podle toho, jakou konzistenci má vaše dítě raději, můžete připravit řidší nebo hustší kaši. Proč si vybrat dětskou bio/organickou ovesnou kaši s ovocem? * Neobsahuje umělá barviva ani konzervační látky, jako veškerá kojenecká a dětská výživa dle zákona * Je vhodná i pro vegetariány * Obsahuje pouze přirozené cukry z ovoce, které je součástí kaše * Obsahuje ovoce vhodné pro děti Návod na přípravu 1. krok: Do 7 polévkových lžic teplého kojeneckého mléka (Kendamil nebo mléka, které pro dítě běžně užíváte) přidejte 3,5 lžíce práškové kaše (1 lžíce je cca 6 g). 2. krok: Směs promíchejte a nechte vychladnout. Před podáváním zkontrolujte teplotu. (Přechod z mateřského mléka na běžnou pevnou stravu by měl být přirozený a přizpůsobený vývoji a potřebám dítěte. Tento návod proto berte pouze jako doporučení.) Složení: bio Mouka celozrnná OVESNÁ 60 %, bio malé OVESNÉ vločky 25 %, bio vločky manga (obsahuje bio banánovou mouku) 6 %, bio jablkový prášek 6 % (obsahuje bio rýžovou mouku), bio vločky malin 3 % (obsahuje bio rýžovou mouku), thiamin (vitamin B1). Obsahuje 42 g bio manga, 36 g bio jablka a 20 g bio malin. (Alergeny jsou označeny velkým písmem. Může obsahovat bio mléko. Thiamin není organického/bio původu). Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny. * Jedna porce je 20 g sypké kaše + 105 ml mléka Kendamil nebo mléka, které pro dítě běžně užíváte. Obsah soli je daný obsahem sodíku v surovinách. Nutriční hodnoty vycházejí z hodnot mateřského mléka. Upozornění: Potravina pro zvláštní výživu – obilný příkrm pro kojence a malé děti od ukončeného 10. měsíce věku dítěte. Potravina je součástí smíšené a vyvážené stravy dítěte a není náhradou mateřského ani kojeneckého mléka. Kojení je nejlepší výživou. Spotřebujte do 4 týdnů po otevření. Chraňte před chladem a mrazem. Země původu: Velká Británie.
Doporučujeme
Kendakids Instantní nápoj pro děti s příchutí jahoda 400 g
Složení: Plnotučné mléko Demineralizovaná bílkovina mléčné syrovátky v prášku (mléko) Rostlinné oleje (slunečnicový, kokosový, řepkový) Laktóza (z mléka) Sušené odstředěné mléko Cukr Inulin (fruktooligosacharidy) Přírodní aroma Emulgátor (monoglyceridy mastných kyselin) Citrát vápenatý Prášek z červené řepy (0,3 %) Kalcium laktát Chlorid hořečnatý Citrát sodný Chlorid draselný Vitamín C Hydroxid draselný Inositol Kyselina dokosahexaenová DHA (olej z mikrořas Schizochytrium sp. T18) Kyselina arachidonová AA (olej z Mortierella alpina) Nukleotidy Taurin Cholín bitartát Pyroforečnan železitý L-karnitin Síran zinečnatý Vitamín E Niacin Citrát železito-amonný Kyselina pantothenová Síran měďnatý Vitamín A Thiamin (B1) Vitamín B6 Riboflavin (B2) Jodid draselný Síran manganatý Kyselina listová Vitamín K1 Seleničitan sodný Biotin Vitamín D3 Vitamín B12 (kobalamin)Alergeny jsou označeny tučně. Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny. Skladujte na chladném a suchém místě. Baleno v ochranné atmosféře. Minimální trvanlivost (Best before) viz. dno plechovky. Spotřebujte do 4 týdnů po otevření. Chraňte před chladem a mrazem. Země původu: Velká Británie.
Doporučujeme
Kendamil kojenecké mléko 3 (800 g) DHA+
Mléko Kendamil pochází jen od krav volně se pasoucích na zelených loukách v oblasti Lake District. Britský národní park Lake District je znám svými nekonečnými křišťálovými jezery a nedotčenou přírodou. V této krásné oblasti se Kendamil vyrábí. Celý proces výroby je pečlivě sledován organizací Red Tractor od farmy až po zabalení. Složení: Plnotučné mléko (223 g tekutého mléka na 100 g prášku) Laktóza (z mléka) Sušené odstředěné mléko Rostlinné oleje (slunečnicový, kokosový, řepkový) Galakto-oligosacharidy (z mléka) Fosforečnan vápenatý Mléčnan vápenatý Kyselina arachidonová (olej z Mortierella alpina) Kyselina dokosahexaenová (olej z mikrořas Schizochytrium sp. T18) Askorbát sodný Citrát vápenatý Pyrofosforečnan železitý Hydroxid draselný Uhličitan draselný Nukleotidy (Cytidin-5´-monofosfát, sodná sůl Uridin-5´-monofosfátu, Adenosin-5´-monofosfát, sodná sůl Inosin -5'-monofosfátu, sodná sůl guanosin-5'-monofosfátu) L-karnitin Vitamín E Niacin Síran zinečnatý Citrát železito-amonný D-pantothenát vápenatý (kys. D-panthothenová vápenatá sůl) Vitamín A Thiamin (B1) Vitamín B6 Síran měďnatý Síran manganatý Kyselina listová Jodid draselný Riboflavin (B2) Seleničitan sodný Vitamín K Biotin Vitamín D Vitamín B12Alergeny jsou vyznačeny tučně. Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny. Skladujte na chladném a suchém místě. Baleno v ochranné atmosféře. Minimální trvanlivost (Best before) viz. dno plechovky. Spotřebujte do 4 týdnů po otevření. Chraňte před chladem a mrazem. Země původu: Velká Británie.
Doporučujeme
Kendakids Kakaový instantní nápoj pro děti 400 g
Složení: Plnotučné mléko Laktóza (z mléka) Sušené odstředěné mléko Rostlinné oleje (slunečnicový, kokosový, řepkový) Kakaový prášek (8 %) Cukr Přírodní aroma Inulin (fruktooligosacharidy) Mléčnan vápenatý Fosforečnan vápenatý Emulgátor (monoglyceridy mastných kyselin) Demineralizovaná bílkovina mléčné syrovátky v prášku (mléka) Hydroxid draselný Citrát vápenatý Vitamín C Cholin bitartát Citrát sodný Chlorid draselný Inositol Nukleotidy Taurin Kyselina dokosahexaenová DHA (olej z mikrořas Schizochytrium sp. T18) Kyselina arachidonová AA (olej z Mortierella alpina) Pyroforečnan železitý Síran zinečnatý Niacin Vitamín E Kyselina pantothenová Citrát železito-amonný Síran měďnatý Vitamín A Thiamin (B1) Vitamín B6 Riboflavin (B2) Síran manganatý Kyselina listová Vitamín K1 Jodid draselný Seleničitan sodný Biotin Vitamín D3 Vitamín B12 (kobalamin). Alergeny jsou označeny tučně. Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny. Skladujte na chladném a suchém místě. Baleno v ochranné atmosféře. Minimální trvanlivost (Best before) viz. dno plechovky. Spotřebujte do 4 týdnů po otevření. Chraňte před chladem a mrazem. Země původu: Velká Británie.
Doporučujeme
Kendamil kojenecké mléko 2 (800 g) DHA+
Mléko Kendamil pochází jen od krav volně se pasoucích na zelených loukách v oblasti Lake District. Britský národní park Lake District je znám svými nekonečnými křišťálovými jezery a nedotčenou přírodou. V této krásné oblasti se Kendamil vyrábí. Celý proces výroby je pečlivě sledován organizací Red Tractor od farmy až po zabalení. Složení: Plnotučné mléko (190 g tekutého mléka na 100 g prášku), demineralizovaná bílkovina mléčné syrovátky v prášku (obohacená o alfa laktalbumin z mléka), rostlinné oleje (slunečnicový, kokosový, řepkový), galakto-oligosacharidy (2,9% mléka), sušené odstředěné mléko, citrát vápenatý, chlorid draselný, citrát sodný, chlorid hořečnatý, hydroxid draselný, kyselina dokosahexaenová (olej z mikrořas Schizochytrium sp.T18), askorbát sodný, inositol, kyselina arachidonová (olej z Mortierella alpina), taurin, cholin bitartrát, l-thyrosin, nukleotidy (Cytidin-5´-monofosfát, sodná sůl Uridin-5´-monofosfátu, Adenosin-5´-monofosfát, sodná sůl Inosin -5'-monofosfátu, sodná sůl guanosin-5'-monofosfátu), pyrofosforečnan železitý, l-fenylalanin, l-karnitin, síran zinečnatý, vitamín E, niacin, d-pantothenát vápenatý (kys. D-panthothenová vápenatá sůl), síran měďnatý, thiamin (B1), riboflavin (B2), vitamín A, vitamín B6, síran manganatý, kyselina listová, jodid draselný, seleničitan sodný, vitamín K, vitamín D, biotin, vitamín B12. Alergeny jsou vyznačeny tučně. Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny. Skladujte na chladném a suchém místě. Baleno v ochranné atmosféře. Minimální trvanlivost (Best before) viz. dno plechovky. Spotřebujte do 4 týdnů po otevření. Chraňte před chladem a mrazem. Země původu: Velká Británie.
Doporučujeme

Kendamil kojenecké mléko 2 (800 g) DHA+

Skladem

449 Kč bez DPH: 408 Kč

Detail

Kendamil kojenecké mléko Medi Plus Anti-colic 400 g
Složení: Glukózový sirup Laktóza (z mléka) Rostlinné oleje (slunečnicový, kokosový, řepkový) Částečně hydrolyzovaný syrovátkový bílkovinový koncentrát (z mléka) Galakto-oligosacharidy (z mléka) Mléčný tuk Sušené odstředěné mléko Škrob (kukuřice) Chlorid hořečnatý Chlorid draselný Citrát vápenatý Tri Fosforečnan vápenatý Fosforečnan vápenatý Mléčnan vápenatý Citrát sodný Hydroxid draselný L-askorbová kyselina Kyselina dokosahexaenová (olej z mikrořas Schizochytrium sp.T18) Inositol Kyselina arachidonová (olej z Mortierella alpina) Taurin Nukleotidy (Cytidin-5´-monofosfát, sodná sůl Uridin-5´-monofosfátu, Adenosin-5´-monofosfát, sodná sůl Inosin -5'-monofosfátu, sodná sůl guanosin-5'-monofosfátu) Pyrofosforečnan železitý Síran zinečnatý L-karnitin Vitamin E Niacin D-pantothenát vápenatý Riboflavin Síran měďnatý Thiamin (B1) Vitamín A Vitamín B6 Síran manganatý Jodid draselný Kyselina listová Seleničitan sodný Vitamín K Vitamín D Biotin Vitamín B12. Alergeny vypsány tučně. Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny. Skladujte na chladném a suchém místě. Baleno v ochranné atmosféře. Minimální trvanlivost (Best before) viz. dno plechovky. Spotřebujte do 4 týdnů po otevření. Chraňte před chladem a mrazem. Země původu: Velká Británie.
Doporučujeme
Kendamil kojenecké mléko 1 (800 g) DHA+
Mléko Kendamil pochází jen od krav volně se pasoucích na zelených loukách v oblasti Lake District. Britský národní park Lake District je znám svými nekonečnými křišťálovými jezery a nedotčenou přírodou. V této krásné oblasti se Kendamil vyrábí. Celý proces výroby je pečlivě sledován organizací Red Tractor od farmy až po zabalení. Složení: Plnotučné mléko (107 g tekutého mléka na 100 g prášku), demineralizovaná bílkovina mléčné syrovátky v prášku (obohacená o alfa laktalbumin z mléka), rostlinné oleje (slunečnicový, kokosový, řepkový), laktóza (z mléka), galakto-oligosacharidy (z mléka), sušené odstředěné mléko, citrát vápenatý, chlorid draselný, mléčnan vápenatý, citrát sodný, cholin bitartrát, chlorid hořečnatý, kyselina dokosahexaenová (olej z mikrořas Schizochytrium sp.T18), askorbát sodný, hydroxid draselný, inositol, l-thyrosin, kyselina arachidonová (olej z Mortierella alpina), taurin, nukleotidy (Cytidin-5´-monofosfát, sodná sůl Uridin-5´-monofosfátu, Adenosin-5´-monofosfát, sodná sůl Inosin -5'-monofosfátu, sodná sůl guanosin-5'-monofosfátu), l-fenylalanin, pyrofosforečnan železitý, l-karnitin, síran zinečnatý, vitamín E, niacin, d-pantothenát vápenatý (kys. D-panthothenová vápenatá sůl), síran měďnatý, thiamin (B1), riboflavin (B2), vitamín A, vitamín B6, síran manganatý, kyselina listová, jodid draselný, seleničitan sodný, vitamín K, vitamín D, biotin, vitamín B12. Alergeny jsou vyznačeny tučně. Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny. Skladujte na chladném a suchém místě. Baleno v ochranné atmosféře. Minimální trvanlivost (Best before) viz. dno plechovky. Spotřebujte do 4 týdnů po otevření. Chraňte před chladem a mrazem. Země původu: Velká Británie.
Novinka Doporučujeme

Kendamil kojenecké mléko 1 (800 g) DHA+

Skladem

449 Kč bez DPH: 408 Kč

Detail

Stáhněte si náš Katalog

V katalogu najdete náš sortiment

Více info

picture

Přepravní služby

picture

Dopravné

Již od 69 Kč

logo
logo
logo
logo

Doprava nad 3000 Kč

Zdarma (do 25 kg)

picture