Dekorační kolíčky a provázky

Štítky

Cena

Od
Do
Svatební kolíčky bílé - 10 ks Svatební kolíčky dřevěné, bílé, 10 ks. Velikost: 3,5 cm

Svatební kolíčky bílé - 10 ks

Party Deco

20 Kč bez DPH: 17 Kč

Detail

Textilní provázek červeno-bílý 2 m Provázek v červeno-bílé barvě, kterým můžete nahradit stuhu a uvázat s ním balonky, dále lze použít na nejrůznější dekorace, například můžete vytvořit girlandu, banner, apod. Rozměr: 3 mm x 2 m. Balení: 1 ks.

Textilní provázek červeno-bílý 2 m

HERLITZ, spol. s.r.o.

69 Kč bez DPH: 57 Kč

Detail

Motouz - Provázek dekorační jutový 5m x 5mm Motouz v přírodní barvě, kterým můžete nahradit stuhu a uvázat s ním balonky, dále lze použít na nejrůznější dekorace, například můžete vytvořit girlandu, banner, apod. Barva: přírodní. Délka: 5 m. Balení: 1 ks.

Motouz - Provázek dekorační jutový 5m x 5mm

Balonky Praha

65 Kč bez DPH: 54 Kč

Detail

Motouz - Provázek jutový 50m Motouz v přírodní barvě, kterým můžete nahradit stuhu a uvázat s ním balonky, dále lze použít na nejrůznější dekorace, například můžete vytvořit girlandu, banner, apod. Barva: přírodní. Délka: 50 m. Balení: 1 ks.

Motouz - Provázek jutový 50m

Balonky Praha

69 Kč bez DPH: 57 Kč

Detail

Motouz - Provázek dekorační jutový 5m x 3mm Motouz v přírodní barvě, kterým můžete nahradit stuhu a uvázat s ním balonky, dále lze použít na nejrůznější dekorace, například můžete vytvořit girlandu, banner, apod. Barva: přírodní. Délka: 5 m. Balení: 1 ks.

Motouz - Provázek dekorační jutový 5m x 3mm

Balonky Praha

39 Kč bez DPH: 32 Kč

Detail

Motouz - Provázek dekorační jutový 5m x 7mm Motouz v přírodní barvě, kterým můžete nahradit stuhu a uvázat s ním balonky, dále lze použít na nejrůznější dekorace, například můžete vytvořit girlandu, banner, apod. Barva: přírodní. Délka: 5 m. Balení: 1 ks.

Motouz - Provázek dekorační jutový 5m x 7mm

Balonky Praha

89 Kč bez DPH: 74 Kč

Detail

Lýko dekorační - svazek Lýko vhodné pro dekorační a floristické účely. 1 svazek

Lýko dekorační - svazek

Balonky Praha

89 Kč bez DPH: 74 Kč

Detail

Dřevěná dekorace na kolíčku - Hvězdička stříbrná - 6 ks Hvězdičky, vánoční dřevěná dekorace na kolíčku, 6 kusů v sáčku Velikost: 4,5 x 4,5 x 1,5cm Balení 6 ks
Dřevěná dekorace na kolíčku - Stromeček zlatý - 6 ks Stromeček, vánoční dřevěná dekorace na kolíčku, 6 kusů v sáčku Velikost: 4,5 x 4,5 x 1,5cm Balení 6 ks
Dřevěná dekorace na kolíčku - Hvězdička s knoflíčkem a jutou - 6 ks Hvězdičky, vánoční dřevěná dekorace na kolíčku, 6 kusů v sáčku Velikost: 4,5 x 4,5 x 2 cm Balení 6 ks
Dřevěná dekorace na kolíčku - Stromeček stříbrný - 6 ks Stromeček, vánoční dřevěná dekorace na kolíčku, 6 kusů v sáčku Velikost: 4,5 x 4,5 x 1,5cm Balení 6 ks
Dřevěná dekorace na kolíčku - Vločky - 6 ks Vločky, vánoční dřevěná dekorace na kolíčku, 6 kusů v sáčku Velikost: 3,5 x 4,5 x 1,5cm Balení 6 ks

Dřevěná dekorace na kolíčku - Vločky - 6 ks

Balonky Praha

39 Kč bez DPH: 32 Kč

Detail

Jutový motouz 50m Provázek v přírodní barvě, kterým můžete nahradit stuhu a uvázat s ním balonky, dále lze použít na nejrůznější dekorace, například můžete vytvořit girlandu, banner, apod. Barva: přírodní. Materiál: Juta. Délka: 50 m. Balení: 1 ks.

Jutový motouz 50m

MFP

45 Kč bez DPH: 37 Kč

Detail

Přírodní provázek 10 m Provázek v přírodní barvě, kterým můžete nahradit stuhu a uvázat s ním balonky, dále lze použít na nejrůznější dekorace, například můžete vytvořit girlandu, banner, apod. Barva: přírodní. Délka: 10 m. Balení: 1 ks.

Přírodní provázek 10 m

Party Deco

22 Kč bez DPH: 18 Kč

Detail

Provázek Baker's Twine černý 50 m Provázek Baker's Twine, kterým můžete nahradit stuhu a uvázat s ním balonky, dále lze použít na nejrůznější dekorace, například můžete vytvořit girlandu, banner, apod. Barva: černý. Délka: 50 m. Balení: 1 ks.

Provázek Baker's Twine černý 50 m

Party Deco

59 Kč bez DPH: 49 Kč

Detail

Zlatý provázek 20 m Provázek ve zlaté barvě, kterým můžete nahradit stuhu a uvázat s ním balonky, dále lze použít na nejrůznější dekorace, například můžete vytvořit girlandu, banner, apod. Barva: zlatá. Délka: 20 m. Balení: 1 ks.

Zlatý provázek 20 m

HERLITZ, spol. s.r.o.

49 Kč bez DPH: 40 Kč

Detail

Stříbrný provázek 20 m Provázek ve stříbrné barvě, kterým můžete nahradit stuhu a uvázat s ním balonky, dále lze použít na nejrůznější dekorace, například můžete vytvořit girlandu, banner, apod. Barva: stříbrná. Délka: 20 m. Balení: 1 ks.

Stříbrný provázek 20 m

HERLITZ, spol. s.r.o.

49 Kč bez DPH: 40 Kč

Detail

Provázek Baker's Twine zelený 50 m Provázek Baker's Twine, kterým můžete nahradit stuhu a uvázat s ním balonky, dále lze použít na nejrůznější dekorace, například můžete vytvořit girlandu, banner, apod. Barva: zelená. Délka: 50 m. Balení: 1 ks.

Provázek Baker's Twine zelený 50 m

Party Deco

59 Kč bez DPH: 49 Kč

Detail

Stáhněte si náš Katalog

V katalogu najdete náš sortiment

Více info

picture

Přepravní služby

picture

Dopravné

Již od 59 Kč

logo
logo
logo

Doprava nad 3000 Kč

Zdarma (do 30 kg)

picture