Čaje 4 světadílů kg

Štítky

Cena

Od
Do
Grešík Assam 1 kg Kvalitní třída assámského čaje. Nálev je silný, hutný, velmi povzbuzující. Složení: pravý černý čaj AssamPříprava: Jedna čajová lžička čaje se přelije 200 ml vroucí vody, nechá se 5 minut odstát a pak se scedí. V případě přípravy s mlékem možno louhovat 10 - 15 min

Grešík Assam 1 kg

Valdemar Grešík - Natura s.r.o.

478 Kč bez DPH: 416 Kč

Detail

Grešík Japan Genmaicha 0,5 kg Japonský zelený čaj s praženou rýží. Nálev má příjemnou chlebovou vůni a chuť. Složení: pravý zelený čaj, pražená rýže 10 %Příprava: Jedna čajová lžička čaje se přelije 200 ml vroucí případně mírně vychladlé vody, nechá se 3 minuty odstát a pak se scedí.

Grešík Japan Genmaicha 0,5 kg

Valdemar Grešík - Natura s.r.o.

641 Kč bez DPH: 557 Kč

Detail

Grešík Lung Ching 0,5 kg Čínský ručně sbíraný a zpracovávaný čaj lahodné květnaté chuti. Složení: pravý zelený čaj Lung ChingPříprava: Jedna čajová lžička čaje se přelije 200 ml horké (ne vroucí) vody, nechá se 3 minuty odstát a pak se scedí.

Grešík Lung Ching 0,5 kg

Valdemar Grešík - Natura s.r.o.

836 Kč bez DPH: 727 Kč

Detail

Grešík Japan Sencha 0,5 kg Tradiční japonský čaj lehce nasládlé, jemně svíravé, ale svěží chuti. Složení: pravý zelený čaj Japan SenchaPříprava: Jedna čajová lžička čaje se přelije 200 ml horké (ne vroucí) vody, nechá se 3 minuty odstát a pak se scedí.

Grešík Japan Sencha 0,5 kg

Valdemar Grešík - Natura s.r.o.

745 Kč bez DPH: 648 Kč

Detail

Grešík Zázvor & Citrón 1 kg Lahodná kombinace pikantního zázvoru a svěžího citrónu s kvalitním zeleným čajem. Složení: pravý zelený čaj, zázvor kořen 10 %, pomeranč kůra, aroma, slunečnice květ, citrón oplodí 1 %Příprava: Jedna čajová lžička čaje se přelije 200 ml horké (ne vroucí) vody, nechá se 3 minuty odstát a pak se scedí.

Grešík Zázvor & Citrón 1 kg

Valdemar Grešík - Natura s.r.o.

834 Kč bez DPH: 725 Kč

Detail

Grešík White Monkey 0,5 kg Květinová vůně, jemná, lehce nasládlá chuť. Velmi podobný bílým čajům. Složení: pravý zelený čaj White MonkeyPříprava: Jedna čajová lžička čaje se přelije 200 ml horké (ne vroucí) vody, nechá se 3 minuty odstát a pak se scedí.

Grešík White Monkey 0,5 kg

Valdemar Grešík - Natura s.r.o.

626 Kč bez DPH: 544 Kč

Detail

Grešík Pu-Erh 0,5 kg Tradiční čínský čaj hojně vyhledávaný nejen pro svoji specifickou zemitou vůni a chuť. Složení: pravý černý čaj Pu-ErhPříprava: Jedna čajová lžička čaje se přelije 200 ml vroucí vody, nechá se 3 - 5 minut odstát a pak se scedí. Pije se 2 - 3 x denně, nejlépe před jídlem.

Grešík Pu-Erh 0,5 kg

Valdemar Grešík - Natura s.r.o.

283 Kč bez DPH: 246 Kč

Detail

Grešík Organic Fog tea 1 kg Výjimečný zelený čaj s aromatickou nasládlou chutí. Složení: pravý zelený čaj Organic China Fog TeaPříprava: Jedna čajová lžička čaje se přelije 200 ml horké (ne vroucí) vody, nechá se 3 minuty odstát a pak se scedí.

Grešík Organic Fog tea 1 kg

Valdemar Grešík - Natura s.r.o.

1 076 Kč bez DPH: 936 Kč

Detail

Grešík Le Touareg 1 kg Zelený čaj s marockou mátou, velice osvěžující, zejména v horku. Složení: pravý zelený čaj, marocká máta 20 %Příprava: Jedna čajová lžička čaje se přelije 200 ml horké (ne vroucí) vody, nechá se 3 minuty odstát a pak se scedí.

Grešík Le Touareg 1 kg

Valdemar Grešík - Natura s.r.o.

490 Kč bez DPH: 426 Kč

Detail

Grešík Karkade (ibišek súd.) 1 kg Tradiční nápoj severní Afriky, osvěžující, nakyslé chuti. Pije se teplý i studený, s cukrem či medem. Složení: ibišek súdánský květPříprava: Jedna čajová lžička čaje se přelije 200 ml vroucí vody, nechá se 8 minut odstát a pak se scedí.

Grešík Karkade (ibišek súd.) 1 kg

Valdemar Grešík - Natura s.r.o.

178 Kč bez DPH: 155 Kč

Detail

Grešík Japan Bancha 0,5 kg Japan Bancha má nízký obsah kofeinu, chuť silnou, travnatou, mírně svíravou. Hodí se pro celodenní popíjení. Složení: pravý zelený čaj Japan BanchaPříprava: Jedna čajová lžička čaje se přelije 200 ml horké (ne vroucí) vody, nechá se 3 minuty odstát a pak se scedí.

Grešík Japan Bancha 0,5 kg

Valdemar Grešík - Natura s.r.o.

507 Kč bez DPH: 441 Kč

Detail

Grešík Chun Mee 1 kg Čínský čaj příjemně natrpklé, osvěžující chuti. Složení: pravý zelený čaj Chun-MeePříprava: Jedna čajová lžička čaje se přelije 200 ml horké (ne vroucí) vody, nechá se 3 minuty odstát a pak se scedí.

Grešík Chun Mee 1 kg

Valdemar Grešík - Natura s.r.o.

492 Kč bez DPH: 428 Kč

Detail

Grešík China Sencha 1 kg Rozšířený čínský čaj mírně svíravé, jemné chuti. Složení: pravý zelený čaj China SenchaPříprava: Jedna čajová lžička čaje se přelije 200 ml horké (ne vroucí) vody, nechá se 3 minuty odstát a pak se scedí.

Grešík China Sencha 1 kg

Valdemar Grešík - Natura s.r.o.

357 Kč bez DPH: 310 Kč

Detail

Stáhněte si náš Katalog

V katalogu najdete náš sortiment

Více info

picture

Přepravní služby

picture

Dopravné

Již od 59 Kč

logo
logo
logo

Doprava nad 3000 Kč

Zdarma (do 30 kg)

picture