Barvy na obličej a tetovací sady

Štítky

Cena

Od
Do
Upíří zuby - bílé Upíří zuby z umělé hmoty. Halloweenská párty se blíží a vy stále nevíte za co se převléknete?  S touto sadou je váš problém vyřešen,teď už jen sladit oděv a je hotovo.

Upíří zuby - bílé

Godan

20 Kč bez DPH: 17 Kč

Detail

Houbička bílá - 2ks Houbičku navlhčíte- namočíte a vyždímete vodou. Krouživými pohyby nanesete barvu a aplikujete na obličej. Houbičkou vytvoříte podklad na celý obličej a detaily pak domalujete štětcem. Po použití omýt ve vodě, lze používat opakovaně.

Houbička bílá - 2ks

Snazaroo

69 Kč bez DPH: 57 Kč

Detail

Dětské tetování květy 19 ks Tetování v motivu květin a barvách pro děti, vhodné na tematickou party, ale i jiné akce. Balení: 19 ks.

Dětské tetování květy 19 ks

Party Deco

89 Kč bez DPH: 74 Kč

Detail

tetování na obličej - maska černá Jednorázové nalepovací tetování na obličej. Dočasné tetování, doplní Váš kostým tygra na Halloween či karneval a nebo vytvoří efektivní vzhled na party v jakémkoliv ročním období.

tetování na obličej - maska černá

Amscan

149 Kč bez DPH: 123 Kč

Detail

tetování na obličej - maska modrá Jednorázové nalepovací tetování na obličej. Dočasné tetování, doplní Váš kostým tygra na Halloween či karneval a nebo vytvoří efektivní vzhled na party v jakémkoliv ročním období.

tetování na obličej - maska modrá

Amscan

149 Kč bez DPH: 123 Kč

Detail

Tetování na obličej - růžové Jednorázové nalepovací barevné tetování na obličej. Dočasné romantické tetování, dotvoří Váš letní outfit nebo kostým na party v jakémkoliv ročním období.  

Tetování na obličej - růžové

Amscan

149 Kč bez DPH: 123 Kč

Detail

Tetování na obličej - korunka Jednorázové nalepovací barevné tetování na obličej. Dočasné romantické tetování, dotvoří Váš letní outfit nebo kostým na party v jakémkoliv ročním období.  

Tetování na obličej - korunka

Amscan

149 Kč bez DPH: 123 Kč

Detail

tetování na obličej - maska černá tygr Jednorázové nalepovací tetování na obličej. Dočasné tetování, doplní Váš kostým tygra na Halloween či karneval a nebo vytvoří efektivní vzhled na party v jakémkoliv ročním období.

tetování na obličej - maska černá tygr

Amscan

149 Kč bez DPH: 123 Kč

Detail

tetování na obličej - maska zelená Jednorázové nalepovací tetování na obličej. Dočasné tetování, doplní Váš kostým tygra na Halloween či karneval a nebo vytvoří efektivní vzhled na party v jakémkoliv ročním období.

tetování na obličej - maska zelená

Amscan

149 Kč bez DPH: 123 Kč

Detail

Tetování na obličej - kočička Jednorázové nalepovací barevné tetování na obličej. Dočasné romantické tetování, dotvoří Váš letní outfit nebo kostým na party v jakémkoliv ročním období.  

Tetování na obličej - kočička

Amscan

149 Kč bez DPH: 123 Kč

Detail

Tetování na obličej - fialové Jednorázové nalepovací barevné tetování na obličej. Dočasné romantické tetování, dotvoří Váš letní outfit nebo kostým na party v jakémkoliv ročním období.  

Tetování na obličej - fialové

Amscan

149 Kč bez DPH: 123 Kč

Detail

Barvy na obličej - tužky 12 ks Tužky na obličej v různých barvách. Ideální pro rychlé malování na obličej. V balení jsou barvy: černá, bílá, červená, žlutá, tmavě zelená, modrá, světle modrá, oranžová, růžová, fialová, hnědá, šedá. Barvy jsou vyrobeny na tukové bázy. Balení: 12 ks.

Barvy na obličej - tužky 12 ks

Party Deco

125 Kč bez DPH: 103 Kč

Detail

Stáhněte si náš Katalog

V katalogu najdete náš sortiment

Více info

picture

Přepravní služby

picture

Dopravné

Již od 69 Kč

logo
logo
logo
logo

Doprava nad 3000 Kč

Zdarma (do 25 kg)

picture