Balonky latexové s potiskem

Štítky

Cena

Od
Do
Svatební balonky bílé s potiskem srdce a Love 33 cm - 6 ks Balonek se svatebním motivem srdíčka + nápis Love. Velikost: 13" (33 cm)Objem: 17, 4 lBalení: 6 ks
Svatební balonky s potiskem Mr a Mrs 33 cm - 6 ks Balonek se svatebním motivem srdíčka + nápis Love. Velikost: 13" (33 cm)Objem: 17, 4 lBalení: 6 ks
Latexový balonek pirátská lebka - černý 30 cm Latexový balonek pirátská lebka vhodný na pirátskou party nebo halloween. Balonek lze nafouknout vzduchem i heliem. Velikost: 30 cm. Obvod: 94 cm. Objem: 14,4 l. Doba vznášení: 20 hod. (helium) Balení: 1 ks.

Latexový balonek pirátská lebka - černý 30 cm

Gemar Balloons

5 Kč bez DPH: 4 Kč

Detail

Latexový balonek s potiskem Pirátská loď Latexový balonek s celoplošným potiskem na motivy pirátské lodě. Vhodný na tématickou party pirátů. Dodáváme v barevném mixu. Balonek vhodný pro nafukovaní vzduchem i heliem. Velikost 30 cm. Balení: 1 ks.

Latexový balonek s potiskem Pirátská loď

Gemar Balloons

6 Kč bez DPH: 5 Kč

Detail

Latexový balonek Jednorožec - zlatý potisk 30 cm Balonek se zlawtým potiskem Jednorožce se skvěle hodí na tématickou party. V mátové zelené, růžové, světle růžové, světle modré a liliové barvy s potiskem jednorožce o průměru 30cm. Lze nafouknout heliem. Velikost: 30 cm. Doba vznášení: cca 14 hod. Počet: 1 ks.

Latexový balonek Jednorožec - zlatý potisk 30 cm

Gemar Balloons

6 Kč bez DPH: 5 Kč

Detail

Latexový balonek pirátská lebka - bílý 30 cm Latexový balonek pirátská lebka vhodný na pirátskou party nebo halloween. Balonek lze nafouknout vzduchem i heliem.  Velikost: 30 cm. Obvod: 94 cm. Objem: 14,4 l. Doba vznášení: cca 15 hod. (helium) Balení: 1 ks.

Latexový balonek pirátská lebka - bílý 30 cm

Gemar Balloons

5 Kč bez DPH: 4 Kč

Detail

Latexový balonek bílý Happy New Year 30 cm Latexové balonky o průměru 30 cm pro Vaši silvestrovskou zábavu a stylovou dekoraci.Balonky s potiskem Happy New Year určitě okouzlí vaše hosty a vyzdobí vaši party. Balonky lze nafukovat vzduchem i héliem. Velikost: 30 cm. Balení: 1 ks.

Latexový balonek bílý Happy New Year 30 cm

Party Deco

9 Kč bez DPH: 7 Kč

Detail

Latexový balonek Happy Halloween 30 cm Latexový balonek s potiskem Happy Halloween - celoplošný potisk. Dodáváno v mixu barev. Balonek lze nafouknout vzduchem i heliem. Obvod: 94 cm. Objem: 14,4 l. Doba vznášení: cca 14 hod. (helium) Velikost: 30 cm. Balení: 1 ks.

Latexový balonek Happy Halloween 30 cm

Gemar Balloons

6 Kč bez DPH: 5 Kč

Detail

Latexový balonek Halloween CoCo 30 cm Latexový balonek s potiskem Halloween - celoplošný potisk. Dodáváno v mixu barev. Velikost: 30 cm. Obvod: 94 cm. Objem: 14,4 l. Doba vznášení: 20 hod. (helium) Balení: 1 ks.

Latexový balonek Halloween CoCo 30 cm

Gemar Balloons

6 Kč bez DPH: 5 Kč

Detail

Latexové balonky Mickey Mouse 6 ks Latexové balonky s potiskem Mickey mouse a jeho kamarádů, vhodné k naplnění heliem i klasicky vzduchem. Rozměry: 27,5 cm Balení: 6 ks.

Latexové balonky Mickey Mouse 6 ks

Amscan

99 Kč bez DPH: 82 Kč

Detail

Latexové balonky Minnie Mouse barevný potisk 27 cm - 6 ks Latexové balonky s motivem Minnie Mouse v modré barvě s barevným potiskem, budou hezkým doplňkem každé narozeninové oslavy, tématické party nebo skvělým dárkem pro fanoušky. Balonky lze pnit heliem i vzduchem. Rozměry: 27,5 cm (11"). Balení: 6 ks.
Latexové balonky Red Pirate 8 ks Latexové balonky Red Pirate vhodné na tématickou party s piráty. Vhodné k naplnění vzduchem a k zavěšení. Lze z balonku vytvořit girlandu. Balení: 8 ks.

Latexové balonky Red Pirate 8 ks

Folat

89 Kč bez DPH: 74 Kč

Detail

Latexové balonky Halloween bílé krvavé 6 ks Latexové balonky, které jsou jako stvořené na halloweenský večer. Balonky jsou bílé krvavé, lze je naplnit jak heliem tak vzduchem. Skvěle vám pomohou s výzdobou na daný večer. Balonky lze naplnit vzduchem i heliem. Velikost: 30 cm. Balení: 6 ks.
Latexový balonek Šťastný Nový rok metalický zlatý Latexový balonek Šťastný Nový rok metalický zlatý, ideální dekorace na silvestr. Velikost: 30 cm
Latexový balonek Šťastný Nový rok metalický černý Latexový balonek Šťastný Nový rok metalický černý, ideální dekorace na silvestr. Velikost: 30 cm.
Latexový balonek Sněhulák 56cm Balonek latexový figurka ve tvaru sněhuláka. Balonek je vhodný pro nafukovaní vzduchem i heliem. Při nafukování balónku vzduchem použijte brčko nebo dutou slámku. Velikost: 56 cm. Balení: 1 ks.

Latexový balonek Sněhulák 56cm

Gemar Balloons

6 Kč bez DPH: 5 Kč

Detail

Latexový balonek s potiskem Piráti Latexový balonek s celoplošným potiskem na motivy pirátů. Vhodný na tématickou party pirátů. Dodáváme v barevném mixu. Velikost 30 cm. Balení: 1 ks.

Latexový balonek s potiskem Piráti

Gemar Balloons

6 Kč bez DPH: 5 Kč

Detail

Latexový balonek s potiskem it is a Boy Latexový balónek s potiskem it´s Boy! Balonek vhodný pro nafukování héliem. Ideální na oslavu narození dítěte.  Balonek lze nafouknout vzduchem i heliem. Velikost: 30 cm. Balení: 1 ks.

Latexový balonek s potiskem it is a Boy

Party Deco

9 Kč bez DPH: 7 Kč

Detail

Stáhněte si náš Katalog

V katalogu najdete náš sortiment

Více info

picture

Přepravní služby

picture

Dopravné

Již od 69 Kč

logo
logo
logo
logo

Doprava nad 3000 Kč

Zdarma (do 25 kg)

picture