Balonky latexové s potiskem

Štítky

Cena

Od
Do
Latexový balonek Šťastný Nový rok metalický zlatý Latexový balonek Šťastný Nový rok metalický zlatý, ideální dekorace na silvestr. Velikost: 30 cm
Latexový balonek Šťastný Nový rok metalický černý Latexový balonek Šťastný Nový rok metalický černý, ideální dekorace na silvestr. Velikost: 30 cm.
Latexový balonek Sněhulák 56cm Balonek latexový figurka ve tvaru sněhuláka. Balonek je vhodný pro nafukovaní vzduchem i heliem. Při nafukování balónku vzduchem použijte brčko nebo dutou slámku. Velikost: 56 cm. Balení: 1 ks.

Latexový balonek Sněhulák 56cm

Gemar Balloons

5 Kč bez DPH: 4 Kč

Detail

Latexový balonek s potiskem Piráti Latexový balonek s celoplošným potiskem na motivy pirátů. Vhodný na tématickou party pirátů. Dodáváme v barevném mixu. Velikost 30 cm. Balení: 1 ks.

Latexový balonek s potiskem Piráti

Gemar Balloons

5 Kč bez DPH: 4 Kč

Detail

Latexový balonek s potiskem Vločky Balonky s potiskem vloček - oboustranný tisk.  Mix metalických stříbrných a transparentních. Balonek je vhodný k nafouknutí vzduchem i heliem. Nafouklý heliem vydrží až 14 hodin. Dodáváno v mixu. Velikost: 30 cm. Balení: 1 ks.

Latexový balonek s potiskem Vločky

Gemar Balloons

5 Kč bez DPH: 4 Kč

Detail

Latexový balonek s potiskem Motýli 1 Pastelový balonek s potiskem motýli - oboustranný tisk. Vhodný pro nafukování vzduchem i heliem. Dodáváno v mixu barev. Velikost 30 cm. Balení 1 ks.

Latexový balonek s potiskem Motýli 1

Gemar Balloons

5 Kč bez DPH: 4 Kč

Detail

Latexový balonek s potiskem Srdíčka 1 Kulatý nafukovací balonek o průměru 30 cm v pastelových barvách s celoplošným potiskem srdce. Dodáváme v několika barvách. Velikost: 30 cm. Balení: 1 ks.

Latexový balonek s potiskem Srdíčka 1

Gemar Balloons

5 Kč bez DPH: 4 Kč

Detail

Latexový balonek s potiskem Dinosauři Latexový balonek Dinosauři vhodná k naplnění vzduchem i heliem. Ideální na dětské oslavy narozenin nebo party.  Balonek je vhodný pro nafukovaní vzduchem i heliem. Velikost: 30 cm. Balení: 1 ks.

Latexový balonek s potiskem Dinosauři

Gemar Balloons

5 Kč bez DPH: 4 Kč

Detail

Latexový balonek s potiskem it is a Girl Latexový balónek s potiskem it´s Girl! Balonek vhodný pro nafukování héliem. Ideální na oslavu narození dítěte.  Balonek lze nafouknout vzduchem i heliem. Velikost: 30 cm. Balení: 1 ks.

Latexový balonek s potiskem it is a Girl

Party Deco

8 Kč bez DPH: 7 Kč

Detail

Latexový balonek s potiskem it is a Boy Latexový balónek s potiskem it´s Boy! Balonek vhodný pro nafukování héliem. Ideální na oslavu narození dítěte.  Balonek lze nafouknout vzduchem i heliem. Velikost: 30 cm. Balení: 1 ks.

Latexový balonek s potiskem it is a Boy

Party Deco

8 Kč bez DPH: 7 Kč

Detail

Latexový balonek Princess 30 cm Latexový balonek s potiskem Princess, se hodí na jakoukoliv princeznovskou party. Balonky lze nafouknout vzduchem i heliem. Dodáváme v mixu barev. Velikost: 30 cm. Balení: 1 ks.

Latexový balonek Princess 30 cm

Gemar Balloons

5 Kč bez DPH: 4 Kč

Detail

Latexový balonek Mickey Mouse 30 cm Latexový balonek s obrázkem postavičky Mickey Mouse v různém barevném provedení. Balonek vydrží nafouknutý 12 až 15 hodin. Dodáno pouze v červené barvě! Rozměry: 30 cm. Balení: 1 ks.

Latexový balonek Mickey Mouse 30 cm

Qualatex

15 Kč bez DPH: 12 Kč

Detail

Latexový balonek Moře 30 cm Latexový balonek s potiskem Moře vhodný na jakoukoliv oslavu narozenin nebo party. Balonek lze nafouknout vzduchem i heliem. Doba vznášení je zhruba 14 hodin při nafouknutí heliem. Velikost: 30 cm. Balení: 1 ks.

Latexový balonek Moře 30 cm

Gemar Balloons

5 Kč bez DPH: 4 Kč

Detail

Latexový balonek Minnie Mouse 30 cm Latexový balonek s obrázkem postavičky Minnie Mouse v různém barevném provedení. Balonek vydrží nafouknutý 12 až 15 hodin. Rozměry: 30 cm. Balení: 1 ks.

Latexový balonek Minnie Mouse 30 cm

Qualatex

15 Kč bez DPH: 12 Kč

Detail

Latexový balonek fotbal 30 cm Kulatý balonek o průměru 30 cm s celoplošným potiskem fotbalových míčů. Vhodný do trsu balonků, na tématickou party nebo oslavu narozenin sportovce. Dodáváno  v mixu barev. (oranžová, červená, zelená) Velikost: 30 cm. Balení: 1 ks.

Latexový balonek fotbal 30 cm

Gemar Balloons

5 Kč bez DPH: 4 Kč

Detail

Latexový balonek bílý se srdíčky 30 cm Bílý balonek se srdíčky, celoplošný potisk, jako romantický dárek nebo jen tak. Balonek vhodný pro plnění vzduchem i heliem. Velikost: 30 cm. Doba vznášení: cca 14 hod. Balení: 1 ks.

Latexový balonek bílý se srdíčky 30 cm

Party Deco

8 Kč bez DPH: 7 Kč

Detail

Latexový balonek Baby Minnie 30 cm Latexový balonek s obrázkem postavičky Baby Minnie v různém barevném provedení. Balonek lze plnit vzduchem i heliem. Rozměry: 30 cm. Doba vznášení: cca 14 hod. Balení: 1 ks.

Latexový balonek Baby Minnie 30 cm

Qualatex

15 Kč bez DPH: 12 Kč

Detail

Latexový balonek Baby Mickey 30 cm Latexový balonek s obrázkem postavičky Baby Mickey v různém barevném provedení. Balonek lze naplnit vzduchem i heliem. Rozměry: 30 cm. Doba vznášení: cca 14 hod. Balení: 1 ks.

Latexový balonek Baby Mickey 30 cm

Qualatex

15 Kč bez DPH: 12 Kč

Detail

Latexové balonky Team nevěsty - 30 cm, 6 ks Latexové balonky se srdíčky a potiskem Team nevěsty ve zlaté barvě. Balonek 30 cm, 3 x průhledný a 3x bílý Balonek lze plnit héliem, po naplnení létá cca 12-14 hodin. Barva: průhledná, bílá Objem balonku: 15 l. Rozměr: 30 cm. Balení: 6 ks.

Latexové balonky Team nevěsty - 30 cm, 6 ks

Balonky Praha

49 Kč bez DPH: 40 Kč

Detail

Latexové balonky Minnie Mouse 28 cm - 8 ks Klasické nafukovací latexové balonky s motivy Disney. Balonky jsou vhodné pro plnění vzduchem i heliem. Rozměry: 28 cm (11"). Obsah: 14L Doba vznášení: cca 12 hod. Balení: 8 ks.

Latexové balonky Minnie Mouse 28 cm - 8 ks

Procos s.a.

65 Kč bez DPH: 54 Kč

Detail

Latexové balonky Nevěsta - 30 cm, 6 ks Latexový balonek s potiskem Nevěsta, ve velikosti 30 cm. Balonek je průhledný a vhodný ke vložení barevných konfet.Balonek lze plnit héliem, po naplnení létá cca 12-14 hodin. Barva: průhledná, bílá Objem balonku: 15 l. Rozměr: 30 cm. Balení: 6 ks.

Latexové balonky Nevěsta - 30 cm, 6 ks

Balonky Praha

49 Kč bez DPH: 40 Kč

Detail

Stáhněte si náš Katalog

V katalogu najdete náš sortiment

Více info

picture

Přepravní služby

picture

Dopravné

Již od 69 Kč

logo
logo
logo
logo

Doprava nad 3000 Kč

Zdarma (do 25 kg)

picture