Balonky latexové s potiskem

Štítky

Cena

Od
Do
Latexový balonek Mimoni 23 cm - 6 ks Latexový balonek s motivem Mimoni v barevném mixu budou hezkým doplňkem každé narozeninové oslavy nebo tématické party. Balonky lze plnit heliem nebo vzduchem. Rozměry: 23 cm. Doba vznášení: cca 6 hod. Balení: 6 ks.

Latexový balonek Mimoni 23 cm - 6 ks

Amscan

69 Kč bez DPH: 57 Kč

Detail

Latexové LED balonky Disney Princess 28 cm - 5 ks Latexové balonky s motivem Disney Princess v růžové barvě s LED světýlkem, budou hezkým doplňkem každé narozeninové oslavy, tematické party nebo skvělým dárkem pro fanoušky. Balonky lze pnit heliem i vzduchem. Rozměry: 28 cm. Balení: 5 ks.
Latexové balonek Spiderman 30 cm Latexový balonek s motivem Spiderman v mixu barev červená, modrá, žlutá, bílá. Balonek bude hezkým doplňkem každé narozeninové oslavy, tématické party nebo skvělým dárkem pro fanoušky tohoto superhrdiny. Balonky lze pnit heliem i vzduchem. Rozměry: 30 cm. Balení: 1 ks.

Latexové balonek Spiderman 30 cm

Qualatex

15 Kč bez DPH: 12 Kč

Detail

Latexové chromové balonky Jednorožec 33 cm - 5 ks Latexové balonky Jednorožec - Chromové, které vám pomohou vyzdobit a doladit narozeninovou nejednu party. Balonky jsou vhodné pro plnění vzduchem i héliem. Barva: Mix Velikost: 33 cm. Balení: 5ks.
Latexové balonky stříbrná - bílá Jednorožec 30 cm - 5 ks Balonky latexové v bílé a stříbrné barvě s motivem jednorožce vhodné na tématickou party nebo jako dárek pro oslavence. Balonek lze nafouknout vzduchem i heliem. Velikost: 30 cm. Balení: 5 ks.
Latexové balonky Sloník - světle růžové 30 cm - 6 ks Latexové balonky se sloníkem Baby pink, jsou celoplošně potištěné a dodáváme je ve velikost 30 cm. Balonek je vhodný pro nafukovaní vzduchem i heliem. Délka letu při nafukování héliem je cca 12 hodin. Velikost: 30 cm. Balení: 6 ks.
Latexové chromové balonky Happy Birthday 33 cm - 5 ks Latexové balonky Chromové - Zářivé, které vám pomohou vyzdobit a doladit narozeninovou nejednu party. Barva: Mix Velikost: 33 cm. Balení: 5ks.
Latexové balonky Pastel Animals - Happy Birthday 33 cm - 5 ks Balonky latexové v s motivem lišky a nápisem Happy Birthday vhodné na tématickou party nebo jako dárek pro oslavence. Balonek lze nafouknout vzduchem i heliem. Velikost: 33 cm. Balení: 5 ks.
Latexové balonky Sloník - světle modré 30 cm - 6 ks Latexové balonky se sloníkem Baby blue, jsou celoplošně potištěné a dodáváme je ve velikost 30 cm. Balonek je vhodný pro nafukovaní vzduchem i heliem. Délka letu při nafukování héliem je cca 12 hodin. Velikost: 30 cm. Balení: 6 ks.
Latexové balonky My Birthday 28 cm - 6 ks Nafukovací latexové balonky, které jsou vhodné k naplnění jak heliem, tak vzduchem. Perfektní dekorace pro party My Birthday. Doba vznášení při naplnění heliem je cca 10 až 12 hodin. Velikost: 27,5 cm (11"). Balení: 6 ks.

Latexové balonky My Birthday 28 cm - 6 ks

Amscan

79 Kč bez DPH: 65 Kč

Detail

Latexové balonky Plameňák 30 cm - 5 ks Balonky latexové v různých barvách s motivem plameňáka vhodné na jakoukoliv akci nebo jako dárek pro oslavence. Balonek lze nafouknout vzduchem i heliem. Velikost: 30 cm. Balení: 5 ks.

Latexové balonky Plameňák 30 cm - 5 ks

Godan

45 Kč bez DPH: 37 Kč

Detail

Latexové balonky Ladies Night - Rozlučka se svobodou 33 cm - 5 ks Balonky latexové v s motivem v tištěné bílé barvě, vhodné především na rozlučku se svobodou.  Balonek lze nafouknout vzduchem i heliem. Velikost: 33 cm. Balení: 5 ks.
Latexové balonky Liga Spravedlnosti 8 ks Latexové balonky v motivu Liga Spravedlnosti. Vhodné na tematické party nebo jako dárek pro věrného fanouška. Balonky lze plnit vzduchem i heliem. Rozměr: 30 cm. Balení: 8 ks.

Latexové balonky Liga Spravedlnosti 8 ks

Unique

95 Kč bez DPH: 79 Kč

Detail

Latexové balonky Happy Birthday světle růžové 30 cm - 6 ks Latexové balonky Happy Birthday Baby pink, jsou celoplošně potištěné a dodáváme je ve velikost 30 cm. Balonek je vhodný pro nafukovaní vzduchem i heliem. Délka letu při nafukování héliem je cca 12 hodin. Velikost: 30 cm. Balení: 6 ks.
Latexové balonky Lama 30 cm - 5 ks Balonky latexové v různých barvách s motivem lamy vhodné na jakoukoliv akci nebo jako dárek pro oslavence. Balonek lze nafouknout vzduchem i heliem. Velikost: 30 cm. Balení: 5 ks.

Latexové balonky Lama 30 cm - 5 ks

Godan

45 Kč bez DPH: 37 Kč

Detail

Latexové balonky Happy Birthday - černo-růžové 6 ks Latexové balonky s nápisem Happy Birthday jsou vhodné na jakoukoliv narozeninovou oslavu. Balonky lze plnit vzduchem i heliem. V balení 3 barvy (černá, růžová, fialová). Velikost: 28 cm. Doba vznášení: cca: 14 hodin.  Balení: 6 ks.
Latexové balonky Happy Birthday premium 33 cm - 5 ks Balonky latexové v s  nápisem Happy Birthday vhodné na tematickou party nebo jako dárek pro oslavence. Balonek lze nafouknout vzduchem i heliem. Velikost: 33 cm. Balení: 5 ks.
Latexové balonky Happy Birthday - černo-zlaté 6 ks Latexové balonky s nápisem Happy Birthday jsou vhodné na jakoukoliv narozeninovou oslavu. Balonky lze plnit vzduchem i heliem. V balení 3 barvy (černá, zlatá, stříbrná). Velikost: 28 cm. Doba vznášení: cca: 14 hodin.  Balení: 6 ks.
Latexové balonky černo-bílé 30 cm - 12 ks Latexové balonky v černé barvě s bílými puntíky a naopak, vhodné na jakoukoliv party. Balonky nafouklé heliem vydrží létat zhruba 14 hodin. Rozměr: 30 cm. Balení: 12 ks.

Latexové balonky černo-bílé 30 cm - 12 ks

Folat

169 Kč bez DPH: 140 Kč

Detail

Latexové balonky Dinosauři barevní 30 cm - 6 ks Latexové balonky barevní dinosauři jsou celobarevně potištěné a dodáváme je ve velikost 30 cm. Balonek je vhodný pro nafukovaní vzduchem i heliem. Délka letu při nafukování héliem je cca 12 hodin. Velikost: 30 cm. Balení: 6 ks.
Latexové balonky celoplošný potisk - Happy Birhtday 28 cm - 6 ks Nafukovací latexové balonky, které jsou vhodné k naplnění jak heliem, tak vzduchem.  Doba vznášení při naplnění heliem je cca 10 až 12 hodin. Velikost: 27,5 cm (11"). Balení: 6 ks.
Latexové balonky Dark 30 cm - 12 ks Latexové balonky ve tmavých barvách, vhodné na jakoukoliv party. Balonky nafouklé heliem vydrží létat zhruba 14 hodin. Rozměr: 30 cm. Balení: 12 ks.

Latexové balonky Dark 30 cm - 12 ks

Folat

169 Kč bez DPH: 140 Kč

Detail

Latexové balonky fotbal 30 cm - 6 ks Kulatý balonek o průměru 30 cm s celoplošným potiskem fotbalových míčů. Vhodný do trsu balonků, na tématickou party nebo oslavu narozenin sportovce. Velikost: 30 cm. Balení: 6 ks.

Latexové balonky fotbal 30 cm - 6 ks

Party Deco

65 Kč bez DPH: 54 Kč

Detail

Latexové balonky bílá-černá Happy Birthday - 33 cm - 5 ks Balonky latexové s nápisem Happy Birthday v mixu bílé a černé barvě.. Tento nafukovací balonek je vhodný jako doplněkna vesmírnou party, oslavu či na jinou výzdobu. Balonek lze nafouknout vzduchem i heliem. Velikost: 33 cm. Balení: 5 ks.

Stáhněte si náš Katalog

V katalogu najdete náš sortiment

Více info

picture

Přepravní služby

picture

Dopravné

Již od 59 Kč

logo
logo
logo

Doprava nad 3000 Kč

Zdarma (do 30 kg)

picture