Balónky latexové

Štítky

Cena

Od
Do
Spojovací balonky Happy Birthday 28 cm - 6 ks Spojovací balonky pastelové je vhodné využít při jakékoliv oslavě narozenin nebo jiné party, kde chete vytvořit skvělou atmosféru. Z balonku lze vytvořit balonkovou girlandu, která se bude velmi vyjímat. Balení: 6 ks.
Modelovací balonky s pumpičkou 10 ks Balónky jsou vhodné pro dekoratéry, klauny, a pro každého, kdo chce vykouzlit úsměv na dětské tváři. Balení obsahuje 10 ks balonků včetně pumpičky. Balonky jsou profesionální kvality značky Everts.Barvu pumpičky ani směsi balónků nelze určit. Vyráběno v mixu barev.

Modelovací balonky s pumpičkou 10 ks

Balonky Praha

65 Kč bez DPH: 54 Kč

Detail

Latexové balonky zlato-bílé Happy birthday To You 6 ks Latexový balonek s potiskem Happy Birthday To You. V balení naleznete 3x bílý balonek s nápisem a 3x chromový zlatý. Balonek lze nafouknout vzduchem i heliem. Balonek vydrží létat zhruba 14 hodin. Velikost: 30 cm. Balení: 6 ks.
Latexový balonek - hlava Jednorožce 30 cm Balonek s barevným potiskem Jednorožce se skvěle hodí na tématickou party, do balonkového trsu nebo narozeninovou oslavu. Lze nafouknout vzduchem i heliem. Naplněný heliem vydží cca 14 hod. Velikost: 30 cm. Počet: 1 ks.

Latexový balonek - hlava Jednorožce 30 cm

Gemar Balloons

6 Kč bez DPH: 5 Kč

Detail

Latexové LED balonky Disney Princess 28 cm - 5 ks Latexové balonky s motivem Disney Princess v růžové barvě s LED světýlkem, budou hezkým doplňkem každé narozeninové oslavy, tematické party nebo skvělým dárkem pro fanoušky. Balonky lze pnit heliem i vzduchem. Rozměry: 28 cm. Balení: 5 ks.
Latexové balonky Sponge Bob - černý potisk - 6 ks SpongeBob latexové balonky, které jsou vhodné k naplnění jak heliem, tak vzduchem. Perfektní dekorace pro tématickou party se SpongeBobem a jeho přáteli. Velikost: 27,5 cm (11"). Balení: 6 ks.
Latexové balonky Splash Happy Birthday 30 cm - 12 ks Sada latexových balonků v bílé barvě s barevnou skvrnou a nápisem Happy Birthday. Rozměr: 30 cm. Balení: 12 ks.
Latexové balonky transparentní Happy Birthday 33 cm - 12 ks Sada latexových balonků v transparentních barvách s černým nápisem happy Birthday. Rozměr: 33 cm. Balení: 12 ks.
Latexové balonky My Birthday 28 cm - 6 ks Nafukovací latexové balonky, které jsou vhodné k naplnění jak heliem, tak vzduchem. Perfektní dekorace pro party My Birthday. Doba vznášení při naplnění heliem je cca 10 až 12 hodin. Velikost: 27,5 cm (11"). Balení: 6 ks.

Latexové balonky My Birthday 28 cm - 6 ks

Amscan

79 Kč bez DPH: 65 Kč

Detail

Stáhněte si náš Katalog

V katalogu najdete náš sortiment

Více info

picture

Přepravní služby

picture

Dopravné

Již od 69 Kč

logo
logo
logo
logo

Doprava nad 3000 Kč

Zdarma (do 25 kg)

picture