Balónky foliové

Štítky

Cena

Od
Do
Latexové balonky TNT Minecraft - 6 ks Latexové balonky s motivem TNT (případně Minecraft) může být dárkem pro oslavence nebo jako dekorace na narozeninovou party. V balení jsou 3 druhy balonků. Vhodný k naplnění vzduchem i heliem. Velikost: 30 cm. Balení: 6 ks.

Latexové balonky TNT Minecraft - 6 ks

Balonky Praha

65 Kč bez DPH: 54 Kč

Detail

Foliový balonek Welcome  Sweet Baby - 45 cm - Nebalený Foliový balonek s nápisem ''Welcome Sweet  baby'' vhodný jako přání k narození děťátka. Velikost: 45 cm. Balonek je vhodný pro nafukování vzduchem i héliem.
Foliový balonek zelený s hvězdičkami - Happy Birthday 46 cm Foliový kulatý balonek zelený s hvězdičkami a nápisem Happy Birthday. Balonek je vhodný pro plnění vzduchem i heliem. Rozměry: 46 cm. Balení: 1 ks.
Foliový balonek Tukan 60 cm Foliový balonek Tukan vhodný pro nafukování vzduchem i heliem. Héliem nafouknutý balónek vydrží létat až 10 dnů a dá se opakovaně dofukovat. Při nafukování balónku vzduchem použijte brčko nebo dutou slámku. Velikost: 60 cm. Balení: 1 ks.

Foliový balonek Tukan 60 cm

Flexmetal

79 Kč bez DPH: 65 Kč

Detail

Foliový balonek srdce světle modrá 46 cm - Nebalený Foliový balonek srdce ve světle modré barvě parádní do balonkového trsu. Vhodné na jakoukoliv akci. Velikost: 46 cm. Balení: 1 ks.
Foliový balonek stříbrný - hodiny 45 cm Foliový balonek stříbrný s hodinami, které ukazují pět minut před dvanáctou, je skvělým silvestrovkým doplňkem na výzdobu místnosti, na závěr je ještě možné pomocí brčka z balonku vysát helium a užít si spoustu srandy! Velikost: 45 cm. Balení: 1 ks.

Foliový balonek stříbrný - hodiny 45 cm

Amscan

65 Kč bez DPH: 54 Kč

Detail

Foliový balonek srdce zlaté 61 cm Foliový balonek ve tvaru srdce v červené barvě. Ideální jako dárek pro oslavence nebo například jako pozornost na Valentýna. Je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze jej opakovaně dofukovat přes brčko. Rozměr: 61 cm.

Foliový balonek srdce zlaté 61 cm

Party Deco

49 Kč bez DPH: 40 Kč

Detail

Foliový balonek srdce duhové 46 cm - Nebalený Foliový balonek srdce v duhové barvě parádní do balonkového trsu. Vhodné na jakoukoliv akci. Velikost: 46 cm. Balení: 1 ks.

Foliový balonek srdce duhové 46 cm - Nebalený

Flexmetal

35 Kč bez DPH: 29 Kč

Detail

Foliový balonek srdce oranžová 46 cm - Nebalený Foliový balonek srdce v oranžové barvě parádní do balonkového trsu. Vhodné na jakoukoliv akci. Velikost: 46 cm. Balení: 1 ks.

Foliový balonek srdce oranžová 46 cm - Nebalený

Kaleidoscope

40 Kč bez DPH: 33 Kč

Detail

Foliový balonek Srdce modro-bílé 45 cm - Nebalený Foliový balonek ve tvaru srdce, bez potisku. Barva: Modro-bíláFoliový balonek je vhodný k popisování fixem i na balonkové dekorace.Lze použít na balonkové dekorace a k potisku. Vhodný pro nafukování vzduchem i heliem. Velikost 45 cm.
Foliový balonek srdce navy blue 46 cm - Nebalený Foliový balonek srdce v barvě navy blue parádní do balonkového trsu. Vhodné na jakoukoliv akci. Velikost: 46 cm. Balení: 1 ks.

Foliový balonek srdce navy blue 46 cm - Nebalený

Kaleidoscope

40 Kč bez DPH: 33 Kč

Detail

Foliový balonek srdce s kytičkami Happy Birthday 46 cm - Nebalený Foliový balonek srdce s potiskem kytiček a nápisem Happy Birthday. Vhodné na narozeninovou oslavu nebo party. Velikost: 46 cm. Balení: 1 ks.

Stáhněte si náš Katalog

V katalogu najdete náš sortiment

Více info

picture

Přepravní služby

picture

Dopravné

Již od 69 Kč

logo
logo
logo
logo

Doprava nad 3000 Kč

Zdarma (do 25 kg)

picture