Balónky a hélium

Štítky

Cena

Od
Do
Chodící balonek Elsa Frozen 88 cm x 144 cm Chodící foliový balonek princezna Elsa z oblíbené pohádky Frozen - Ledové Království. Je vhodný k naplnění heliem a nafouknutý vydrží 24 hodin beze změny, pak z něj helium postupně uniká. Balonek je možné opětovně dofukovat. Rozměry: 88 cm x 144 cm.

Chodící balonek Elsa Frozen 88 cm x 144 cm

Amscan

529 Kč bez DPH: 437 Kč

Detail

Foliový holografický balonek Happy New Year 90 cm - Nebalený Foliový balon Happy New Year, holografický, skvělá dekorace na silvestrovskou party! Velikost: 90 cm
Foliový symbol Hashtag zlatý 102 cm Fóliové písmeno Hastag, je vysoké 102 cm. Fóliová písmena a jsou vhodným doplňkem svatebních dekorací i narozeninových oslav. Vhodné pro nafukování vzduchem i heliem.

Foliový symbol Hashtag zlatý 102 cm

Grabo Balloons

115 Kč bez DPH: 95 Kč

Detail

Foliový symbol Hashtag stříbrný 102 cm Fóliové písmeno Hastack stříbrné, je vysoké 102 cm. Fóliová písmena a jsou vhodným doplňkem svatebních dekorací i narozeninových oslav. Vhodné pro nafukování vzduchem i heliem.

Foliový symbol Hashtag stříbrný 102 cm

Grabo Balloons

115 Kč bez DPH: 95 Kč

Detail

Foliový balonek vlnky a proužky Happy Birthday 43 cm Foliový balonek ve tvaru čtverce s nápisem HAPPY BIRTHAY s motivem vlnky a proužky, bude skvělým doplňkem každé narozeninové oslavy nebo originálním dárkem pro oslavence. Rozměry: 43 cm.
Foliový balonek zamilovaný smajlík 46 cm Foliový balonek - zamilovaný smajlík. Vhodný jen tak pro radost nebo k Valentinu. 18'' 46cm

Foliový balonek zamilovaný smajlík 46 cm

Amscan

65 Kč bez DPH: 54 Kč

Detail

Foliový balonek Star Wars 43 cm Foliový kulatý balonek Star Wars s jednou z nejznámějších postav z tohoto filmu Dart Vaderem, balonek může být skvělý dárek pro fandu Star Wars, nebo jako dekorace na party v tomto stylu. Velikost: 43 cm

Foliový balonek Star Wars 43 cm

Amscan

75 Kč bez DPH: 62 Kč

Detail

Foliový balonek Taťka Šmoula - 70 cm Foliový balonek ve tvaru taťky Šmouly.  Vhodný pro nafukování vzduchem i heliem. Héliem nafouknutý balónek vydrží létat až 10 dnů a dá se opakovaně dofukovat. Při nafukování balónku vzduchem použijte brčko nebo dutou slámku.

Foliový balonek Taťka Šmoula - 70 cm

Grabo Balloons

89 Kč bez DPH: 74 Kč

Detail

Foliový balonek Tlapková patrola 43 cm Foliový balon Tlapková patrola, vhodné pro nafouknutí heliem. Parádní jako dárek, nebo je možn použít jako dekoraci na tématické party Tlapková patrola. Velikost: 43 cm

Foliový balonek Tlapková patrola 43 cm

Amscan

75 Kč bez DPH: 62 Kč

Detail

Foliový balonek Stíhačka 70 cm - Nebalený Balónek Vám rádi nafoukneme heliem přímo na naší prodejně U Libeňského pivovaru 16, Praha 8, takto nafouknutý balónek vydrží létat až 10 dnů a dá se opakovaně dofukovat. Při nafukování balónku vzduchem použijte brčko nebo dutou slámku.

Foliový balonek Stíhačka 70 cm - Nebalený

Flexmetal

50 Kč bez DPH: 41 Kč

Detail

Foliový balonek Tučňák 60 cm Foliový balonek ve tvaru tučňáka. Bude perfektním dárkem pro oslavence nebo skvělou dekorací na tematickou party či oslavu narozenin. Balonek je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze jej opakovaně dofukovat přes brčko. Rozměry: 60 cm.

Foliový balonek Tučňák 60 cm

Flexmetal

79 Kč bez DPH: 65 Kč

Detail

Foliový balonek srdce modré 45 cm - Nebalený Foliový balonek ve tvaru srdce v modré barvě, ideální pro oslavu valentýna nebo jako zajímavý dárek. Je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze jej opakovaně dofukovat přes brčko. Rozměr: 45cm.

Foliový balonek srdce modré 45 cm - Nebalený

Flexmetal

30 Kč bez DPH: 25 Kč

Detail

Foliový balonek srdce rose gold 45 cm - Nebalený Foliový balonek ve tvaru srdce v barvě rose gold, ideální pro oslavu valentýna nebo jako zajímavý dárek. Je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze jej opakovaně dofukovat přes brčko. Rozměr: 45cm.
Foliový balonek srdce - bublina - I love you 45 cm Foliový balonek ve tvaru srdce I love you hashtag, kterým můžete obdarovat svoji milou i trochu moderním způsobem. Velikost: 45 cm

Foliový balonek srdce - bublina - I love you 45 cm

Grabo Balloons

69 Kč bez DPH: 57 Kč

Detail

Foliový balonek srdce - růžová srdíčka - I Love You 45 cm Fóliový balonek s nápisem I Love You a potiskem srdíček, lze plnit vzduchem i heliem. Velikost: 45 cm. Balení: 1 ks.
Foliový balonek srdce červené s otvorem 60 cm - Nebalený Foliový balonek ve tvaru srdce. Vhodný na valentýnské i svatební dekorace. Lze nafukovat vzduchem i heliem. Barva: červená. Velikost 70 cm. Balení: 1 ks.
Foliový balonek s balonky Happy birthday 45 cm Foliový balonek Happy birthday s balonky je vhodný jako dárek nebo jako dekorace na narozeninové oslavě. Balonek je možné naplnit jak vzduchem tak heliem. Velikost: 45 cm

Foliový balonek s balonky Happy birthday 45 cm

Grabo Balloons

69 Kč bez DPH: 57 Kč

Detail

Foliový balonek s kočárkem - It is a girl! 45 cm - Nebalený Fóliový balónek s kočárkem a nápisem ”Je to holka!” je vhodným doplňkem gratulace k narození dítěte. Průměr balonku 45 cm. Vhodný pro nafukování vzduchem i heliem. Při nafukování balónku vzduchem použijte brčko nebo dutou slámku
Foliový balonek Prsten 92 cm Foliový balonek Prsten 92 cm. Velikost: 45 cm

Foliový balonek Prsten 92 cm

Grabo Balloons

135 Kč bez DPH: 112 Kč

Detail

Foliový balonek sklenky sektu New Year Foliový balonek Happy New Year sklenky sektu, je ideální dekorací na silvestrovskou party!

Foliový balonek sklenky sektu New Year

Amscan

89 Kč bez DPH: 74 Kč

Detail

Foliový balonek s kočárkem- It is a boy! 45 cm - Nebalený Fóliový balónek s kočárkem a nápisem ”Je to kluk!” je vhodným doplňkem gratulace k narození dítěte. Průměr balonku 45 cm. Vhodný pro nafukování vzduchem i heliem. Při nafukování balónku vzduchem použijte brčko nebo dutou slámku

Stáhněte si náš Katalog

V katalogu najdete náš sortiment

Více info

picture

Přepravní služby

picture

Dopravné

Již od 69 Kč

logo
logo
logo
logo

Doprava nad 3000 Kč

Zdarma (do 25 kg)

picture